2733
2739

میخوام شکایت کنم. ولی نمیدونم چه طوری. 

نپرسبن کی زده. یه پسر بود. منم الان جاش رو صورتم نیست. باید اثبات کنم.؟باید هزینه پرداخت کنم؟ لطفا هر چی میدونین بگین

هیچچچچچی نمیدونم. اصلا نمیدونم کجا برم به کی زنگ بزنم. 

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین به نظرم بهتر بود همون موقع که بهت سیلی زد با پا میزدی وسط پاش تا حالش جا بیاد. 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
2738

خواهرم پارسال از یه مزاحم به شدت کتک خورد..

حتی دستشم شکست..

چهار ماه افسرده بود میترسید بیرون بره...

خدا لعنتش کنه پیداش نکردیم

چیزی نمونده بجز این دل داغونم..دل داغونم..لعنت به ۲۸ مرداد ۹۶😔

اولا ک من بودم میزدم ننشو اجیشو ....بعدم اینکه ی سیلی باید کلییی بری دادگاه پاسگاه و پزشک قانونی ی ملیون دو ملیون خرجت میشه اخرش میگن رضایت بده یا ته تهش باید چند سال وایسی تا طرفو بگیرن برا ی سیلی بیارن تا دیه بده به شما ب درد سرش نمی ارزه بنظرم خودت سرویسش کنی بهتره

Only Good can jude me 👉🫀🥀فقط خدا میتونه منو قضاوت کنه💜💛 رواشناس نیستم ولی زندگی اینقدر بهم درس داده که .....منو تو تایپیکاتون تگ کنین تا با تحربیاتم بهتون کمک کنم 🤤خدای سیاست هستم واسه همینه ک عروس دوردونه مادر شوهر و مدیر زندگی همسر هستم🙃دوست دارم از تحربیاتتون استفاده کنم و با تجربیاتم راهنماییتون کنم عسلای من😘اگ دوست داری سیاست و از من یاد بگیر تایپیک نمیزنم ولی هروقت هرکی سوال کنه حتما جوابشو میدم خوشحال میشم کمکتون کنم 🙃😍
جاش نمونده از کجا میخوای ثابت کنی جایی بودی که دوربین مدار بسته بوده باشه

یه دختر هم پیشم بود

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔
خب قضیه چی بوده؟ شوهرت بوده یا اعضای خانواده باید گزارش خشونت خانگی بدی به پلیس یا اورژانس اجتماعی& ...

یه دختر بود پیشم 

2706