2733
2734
عنوان

کمردرد هفته های اول بارداری...

| مشاهده متن کامل بحث + 170542 بازدید | 61 پست

سلام دوستان ما 3 ماه داریم اقدام میکنم امروز خ کمرم درد میکنه انقدرشدید میشه دردش که نفس به سختی میکشم هی ول میکنه هی شدید میگیره ممکنه حامله باشم ؟

الان تقریبایک هفته تا عادت ماهیانم مونده

چون بچه اولم رو ازدست دادم نگرانم یکم ترس دارم ولی خ دوستدارم زودتر مامان بشم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من ۴روز اقدام کردم.از روز۱۴پریودی .

کمردرد دارم و بعضی وقتا زیر دلم تیر میکشه.وترشحات زیاد ابکی دارم.یعنی اینا نشونه بارداری.؟لیلی چک کی دقیق نشون میده

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
2731
سلام. من تقریبا ۱ ماهه اقدام کردم به بارداری . ۲ بار بیبی چک زدم منفی بود . ۲ روزه کمرم دردمیکنه خیل ...

بی بی چک گذاشتی؟باردار بودی؟

باارانم😍نیمه جانم😍خوش اومدی ب زندگیمون😘

سلام بچه ها ۸ روز پریکدیم عقب افتاد بیبی چک انجام دادم مثبت بود رفتم ازمایشگاه عصر جوابو میارم ولی ما مطمنم ک باردارم ولی کمرم بد جوری درد داره این اولین بارداری برام هستش لطفا کمک کنین

سلام.منم روز ۱۲ و ۱۳و ۱۴ و ۱۵ بعد پری اقدام کردم علائم زیادی هم داشتم حرارت بدم بالا رفته بود اصلا انگار کف دستامو تو دهنم اتیش بود کمر درد و دل درد گاهی میومد سراغم حالت تهوع داشتم غذام خیلییییی زیاد شده بود... فردا باید پری شم اگه نشم میرم ازمایش اما امروز کمر درد بدی گرفتم استرس افتاده به جونم