2733
2734
عنوان

قرارِ شبِ هفتم🌱🌟

134 بازدید | 36 پست

🔅حضرت محمد صلی الله علیه و آله :

هيچ دعايى زودتر از دعايى كه انسان در غياب كسى مى كند، مستجاب نمى شود.

از شب اول تا شب دهم محرم میخوام واسه ی حاجت رواییتون توحید بخونم.

یا پست بزارین یا لایک کنید که براتون بخونم❤🦋

ان شاءالله به حق صاحب امشب (امشب منتصب به شش ماه ی ارباب و یکی از شهدای کربلاهست)هممون حاجت روا بشیم💌

‌جان جدت لایک نکن😊🔪

التماس دعا ازت سمانه ام نی نی میخام🥺یکسال ونیم منتظرم....

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس دعا برای تمام شیعیان منتظر اولاد

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2728
التماس دعا ازت سمانه ام نی نی میخام🥺یکسال ونیم منتظرم....

محتاجیم به دعا بانو

۳تا توحید خوندم واستون..ان شاءالله به حق علی اصغر امام حسین حاجت روا بشین🌱🌹

‌جان جدت لایک نکن😊🔪
واسم دعا کن مامان بشم . انشاالله حاجت روا باشی

چشم ۳ توحید به نیابت از شما خوندم خانوم گل

ان شاءالله حالت دلتون روا بشه به حق مضلومیت اربابمون💙🌺

‌جان جدت لایک نکن😊🔪

@منتظرررررظهور    فرزانه و @eliott93    شیدا...واسه مادر شدن این دوتا دوستام خیلی وقته منتظرن🥺

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
2738

وانیا...دعوت به مصاحبه بشم

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
چشم ۳ توحید به نیابت از شما خوندم خانوم گل ان شاءالله حالت دلتون روا بشه به حق مضلومیت اربابمون💙🌺

الهی آمین انشاالله هرچی از خدا میخواین بهترینش رو نصیبتون کنه

خدایا شکرت 
محتاجیم به دعا عزیز جان ان شاءالله به حق اقا ابالفضل تا اربعین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 🌱🌟

ممنونم عزیزم. خودمم منتظرم... خیلی گرفتارمون کرده این ماجرا

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2706