2737
2739
عنوان

جاریم همش زنگ میزنع شوهرم

653 بازدید | 39 پست

ب بهونهای مختلف مارو میخاد دعوت کنه ب شوهرم میزنه ب من نه دخترم مریض میشه ب اون میزنگه بپرسه چطوره و ب بهانهای مختلف...

عصابم خرد میشه ب شوهرم چطو بفمونم ک برا خودشیرینی بهش ز میزنه

بیخیال بابا گیریم ک خودشو شیرین کنه چی میشه 

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یبار ک زنگ میزنه تو جواب بده بگو کاری داری گوشی دارم خودم به گوشی خودم زنگ بزن

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
2738

شوهرت نمیگه چرا ب توزنگ نمیزنه؟ 

میتونی اینگارو بکنی ، ب شوهرت بگچ ایندفه زنگ زد جواب نده اصلا بعد پرسید زنگ زدم ج ندادی بگو بهش بگه گوشیمو ندیدم خوب زنگ میزدی ب خانومم منظوراسم شماروبگه

وای جاری من هم اینجوری بود حتی گاهی شب میدیم ب یه بهونه پیام میده به شوهرم چندبار ب شوهرم گفتم گف اون مث خواهرمه منم دیگه انقد ناراحت شدم ک یه روز جلو جم توپیدم بهش گفتم دیگه حق نداری ب شوهرم زنگ بزنی حتی حرف بزنی و اونم قهر کرد هرچقد بقیه گفتن برو معذرت خواهی کن آشتی کنید زشته من قبول نکردم و الان هفت ساله ک باهاش حرف نمیزنم و حتی خونه هم نمیریم

من بهترینم این رو قبل از اینکه متوجه بشم بهترینم گفته بود 😎 
2706