2733
2734
عنوان

تقصیر منه ؟

217 بازدید | 16 پست

آقا من مامان بزرگم متأسفانه زیاد غیبت می‌کنه 

یعنی عادت کرده 

منم همیشه به مامانم میگم بگو تا وقتی چیزی به چشم خودت ندیدی نگو و درمورد دیگران حرف  نزن  ولی مامانم چیزی بهش نمیگه 

خلاصه مادربزرگم دیروز داشت می‌گفت اره فلانی اینطوری و اینطوری و ..... منم بهش گفتم مادرجون شما به چشم خودت دیدی اینکار رو بکنه ؟ یک دفعه مکث کرد چیزی نگفت و دوباره میخاوست ادامه بده گفتم هزار و یک مسأله مهم دیگه توی این جهان وجود داره چرا میاید درمود مردم میگید  دیدم گفت یعنی چی و از دستم ناراحت شد  حالا مامانم میگه چرا این حرف رو زدی بهش ؟ 

تقصیر منه؟

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب گفتی والا  حرف حق زدن کوچیکتر بزرگتر نداره

بخدا خب من حس میکنم عذاب وجدان می‌گیرم وقتی داره تهمت میزنه و حرف ندیده میزنه

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏
نه عزیزم خوب کردی غیبت برای شنونده هم بده 

بخدا عذاب وجدان می‌گیرم 

به چشم ببینیم وبگیم میشه غیبت ندونیم وعیب کسی رو بگیم میشه تهمت.نه تقصیر شما نیست اگه لحنتون بد نبود ...

دقیقا تهمت  جزا بیشتری داره 

2738

مهم نیست حرف درست زدی 

بقیه چون یادنگرفتن حرفشونو بزنن و هی شنیدن  زشته و ناراحت میشه اینجوری میگن

تو کار خودت بکن حالا هزاریم بگن نکن

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
حرف حق زدی، ولی سن بالا ها رو سخت میشه تغییر داد

کاملا موافقم 

مهم نیست حرف درست زدی  بقیه چون یادنگرفتن حرفشونو بزنن و هنی شنیدن  زشته و ناراحت میشه ای ...

اخ دقیقا 

شما باز بهشون بگو گناه بزرگیه فردا روز این آدما صحرای محشر جلو آدمو میگیرن.اگه درست نشد حرفاش تو جمعشون نشین که گردنت نباشه

شما باز بهشون بگو گناه بزرگیه فردا روز این آدما صحرای محشر جلو آدمو میگیرن.اگه درست نشد حرفاش تو جمع ...

هزار یک بار گفتم دیگه مجبورم تو جمعشون نباشم 

عزیزم مادربزرگا سنشون زیاده زود ناراحت میشن زودم خوب میشن عذاب وجدان نداشته باش

باشه ممنون 🥺❤️

2706