2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اضافه از خودش هم میریزم

پس یا برنجتو خیس نمیکنی یا زیر شعلت زیاده 

یا اینکه دیر دم کن میذاری اگه میخوای کته خوشمزه میشه باید وقتی هنوز یکم آب دار دم کن بذاری زیرشم خیلی کم کنی

🧡عضو گروه نارنجی🧡..........وزن شروع ۸۶🧡........تاریخ شروع ۱۴شهریور🧡وزن اولیه ۹۵🧡هدف۶۸🧡
2731
پس یا برنجتو خیس نمیکنی یا زیر شعلت زیاده  یا اینکه دیر دم کن میذاری اگه میخوای کته خوشمزه میش ...

خیس میکنم زیر شعله هم کمه کم ولی اصلا دم کن نمیزارم😐😄

رویاهای من دست یافتنی هستند🌺💖💞
پس سالگرد خواستگاریش مبارک🌹

😂😂😂😂سالگرد دوستی..آخه یک سال فقط اومدن خاستگاریو رفتن .مامانم بابام. راضی نبودن

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
مرسی گلم خدا رفتان شماروهم بیامورزه اره پدرم فوت شده  ۲ سالم بود وهیج خاطده ازش تو ذهنم نیس🥺 ...

بگردمممممم🥺🥺🥺

کنجکاو شدم ببینمت دختر

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
😂 یاد وصعیت سفید افتادم

مگه چجوری بود😃 

فیلمه؟؟

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
2706