2752
2734
عنوان

از این اخلاقای شوهرم متنفرم چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 73 پست
واقعا هر روز که از زندگیم میگذره بیشتر به این مطلب پی میبرم که ادم باید با هم کُف خودش ازدواج کنه، متاسفانه خانواده همسرم اصلا شباهتی به ما ندارن و این پسر هم دست پرورده هموناست
شوهرمنم تو کادو دادن دخالت نمیکنه ولی نو جایی رفتن دیوونم میکنه از بس ادا درمیاره یه بار میگه میام یه بارمیگه نمیام.یه بار میگه میمونم یه بار میگه نه حتی حونه مامان خودشم اینجوری میکه تکلیفش باخودشم معلوم نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو خونه کلی ربع سکه دارم پول هم دارم خودم بخرم ببرم اما اگه بفهمه بیچارم میکنه، ضمن اینکه من کلا با این اخلاقش که کادو میگیره اما پس نمیده به شدت مشکل دارم
ببین روزی که کادو قبول می کرده باید به فکر پس دادنشم میفتاده..جواب کادو ..کادو هست ...عروسی برو کادو هم بده..ولی از این به بعد از هیچکس به هیچ مناسبتی کادو قبول نکن تا اعصابت اروم باشه
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
به نظر ن برو صداش کن با زبون خوش ببرش بخوابین یه جوری ترفند بزن فردا کادو بده
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
سارگل جان شوهر من متاسفانه تو هرکاری دخالت میکنه حتی اگه بهش مربوط نباشه، من حتی اگه بخوام از ظرفهای تو خونه خودم هم برای کسی کادو ببرم دخالت میکنه مگر اینکه نبینه که دارم به کسی کادو میدم
من فردا ولیمه دعوتم تو تالار به شوهرم گفتم سکه گرمی بخر رفت خرید که فردا بدیم مگه میشه ست خالی بری عروسی عیبه
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
با نرفتن چی حل میشه فکر چاره کن
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......