2733
2734
عنوان

از این اخلاقای شوهرم متنفرم چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو میریم عروسی کادو هم نمیدیم هیچی هم نمیخوریم...چرا داماد باید از شکم بچه اینده ش بزنه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین هیچ وقت با شک با شوهرت حرف نزن
خیلی جدی و مطمئن حرفتو بهش بگو

یعنی یه جوری که باااااااید سکه بدیم،سکه دادن درسته و هیچ چیزی غیر از این درست نیست

نزار یک درصد فکر کنه که قبول میکنی سکه ندید

تازه به نظره من وقتی هم عروسیه کسی نری،باید کادوش رو به دستشون برسونی

من اگه بودم به زور میبردمش عروسی سکه هم میگفتم باید بدی
خیلی حرصم میگیره، زورش میاد کادو بده بعد نوبت ننه باباش که میشه لب تر کنن همه چیز براشون فراهم میکنه، نوبت من که میشه هی میگه چک دارم چک دارم، خرج مادر پدر و داداش های بزرگش بکنه حق بچه من نیست اما کادو عروسی بخواد ببره حق بچست
مرضیه پ خ بده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مسا جون الان ربع ارزونه
خودت اگه داری،برای فردا یکی بخر ببر

اما از این به بعد نزار به خواهر و مادرش تولد و روز زن و اینجور چیزا بده
بگو پوله بچمه
الان زندگیتونو بهم میزنم!!
2706