2737
2734
عنوان

اسهال در کودک شیرخشکی

1650 بازدید | 12 پست

سلام  من دخترم ۲۰ ماهه است از هفته پیش اسهال شد  روز دوم بردمش دکتر چون تب اینا نداشت گفت ممکنه ویروسی باشه دوتا دارو داد یکی پودری یکی هم شربت  تو این مدت در طول روز دوبار دفع داشت که یه بارش خمیری و یه بارش اسهال یکی دوروز خوب بود الان دوباره اسهال شده دیروز سه بار دفع داشت دوبارش اسهال بود نمیدونم چیکار کنم دکتر که رفته بودم گفت اگه دیدی بازم اسهال داره شیرش رو عوض کن کسی هست تجربه داشته باشه 

امروز میخوام دوباره ببرمش دکتر میترسم همش 😪

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شیرخشک آال۱۱۰ اسهال رو خوب میکنه ولی گیر نمیاد لعنتی 

😑😑😑😑

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم

شیر فاقد لاکتوز بده.من ببلاک ال اف میدم دخترمنم  ۲۰ماهشه و اسهاله.دندون کرسیاشو دراورده؟

غذاهم سیب زمینی برنج و ماست و چایی کمرنگ و زرده تخم مرغ  بده

البته دختر من الان کلا میلش به چیزی نمیکشه هم.

شیرشو عوض کن دیگه . چی میدادی بهش؟ ببلاک lf اگه گیر بیاری خوبه 

اخه پیش دکتر خودش نبرده بودم بخاطر همین میگم دکتر خودشم ببینه ببینم چی میگه  

عوض کن دیگه بهش نمیسازه  نمیخوای از شیر بگیریش؟؟

غذا نمیخوره چطور بشه یه چی بخوره بخاطر همین موندم 

2740
شیر فاقد لاکتوز بده.من ببلاک ال اف میدم دخترمنم  ۲۰ماهشه و اسهاله.دندون کرسیاشو دراورده؟ غذاهم ...

فکر کنم اون دکتره هم همینو نوشته باشه  دندون که یه سری دراورد دیگه فعلا استپ کرده حالا بازم دقت نکردم ببینم داره درمیاره یا نه

فکر کنم اون دکتره هم همینو نوشته باشه  دندون که یه سری دراورد دیگه فعلا استپ کرده حالا بازم دقت ...

دکتر متخصص خوب ببر.پلانتاژل و پروبیوتیک و orsو زینک برای اسهال خوبه و شیر فاقد لاکتوز.من اینارو به دخترم میدم البته دیروز فقط یه بار دفع داشت دیگه کلا ۳روز طول کشید.وزن دخترت چنده؟

دکتر متخصص خوب ببر.پلانتاژل و پروبیوتیک و orsو زینک برای اسهال خوبه و شیر فاقد لاکتوز.من اینارو به د ...

خیلی وقته وزن نشده اخرین بار فکر کنم ۱۰ بود

دکتر متخصص خوب ببر.پلانتاژل و پروبیوتیک و orsو زینک برای اسهال خوبه و شیر فاقد لاکتوز.من اینارو به د ...

بردمش دکتر بهش دوسه تا دارو داد خوب شد خدا رو شکر گفت احتیاج نیست شیرش عوض بشه