2752
2734

پسر اولم اسمش امیر عرشیا هست ولی بعضیا میگن عرشیا بعضیا هم امیر تنها صداش میکنن حالا برای تو راهیم از این اسما کدومش قشنگ تره نظر بدین. ارسلان  اشکان  آروین آرین پارسا .... همین چندتا بنظرم خوب اومد خودم میگم اشکان😍 قدیمی نیست بنظرتون؟ 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

آرشام وآرش هم خوبه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

اشکان قدیمیه آروین قشنگ ت ه ولی پارسا باابهت تره

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پارسا بهتره 

من غرق شدم تو تناقضی که میگه حجاب شخصیه حتی اگر با بیکینی بیاد بیرون،تو چشاتو کور کن تا نبینیشون.اگه سگای ولگرد زدن تیکه پارت کردن مشکل توعه،نیا بیرون تا نمیری.قربونی کردن گوسفند تو عید قربان بده ولی میرن به سگای ولگرد از همون گوشت میدن که تعداشون روز به روز بیشتر میشه و بچه های کوچیک رو میکشن.حج رفتنو که فروع دینه و مثل نماز و روزست رو بد میدونن ولی از غذای سگ و گربه و مسافرت های چند صد میلیونیشون نمیگذرن بدن به فقرا، اون هیچی به همون خمس و فطریه هم اعتقاد ندارن. اماااااا همونا اگر ببینن کسی تو ۱۷ سال و ۱۱ ماه و ۲۹ روزگی شوهر کنه میگن کودک همسره و فقر فرهنگی داره ، همه هم یهو هشتگ های تو برو خود را باششون‌رو فراموش میکنن :/  🤢😷   یه سری هم که عقاید و چهره ی واقعی کریهشون رو قایم کردن پشت حجاب حضرت زهرا (س)                                      فاذا ماذا هاذا لازا چلازا؟؟؟؟😑😑😑  چند روز دیگه همینایی که اینجوری واسه سگا خرج میکنن میگن پول هیأت رو بدین به نیازمندا :/ ببین کی گفتم. تاریخ ۶ مرداد۱۴۰۱ . این خط _ این نشون / 😑                        تو عید قربان میگفتن جای کشتن گوسفندا برین درخت بکارید. میگماااا این گوشت و مرغ هایی که میریزین جلو سگای ولگرد میوه همون درختایی ان که کاشتید یا چی ؟؟؟🤣🤣🤣😂😂               دوستان عزیز محرم شروع شده ها،کم کم مادر بزرگاتون که پارسال تو آمبولانس پشت دسته موندن و فوت کردن رو از تو انباری دربیارید و بتکونید که لازمتون میشه 😂🤣         شما که محجبه هستی و ظاهر مذهبی داری اما ژست روشنفکری میگیری و از عزای حسینی خرج میکنی واسه توجیه روشنفکریت،باید بگم که قیام اباعبدالله برای امر به معروف و نهی از منکر بود.پس ببند اون دکان کاسبیو 😉😊 در ضمن امضامم شخصیه،شما چشماتو ببند نبینی،برو خود را باش. همه ی مشکلات حل شده فقط مونده امضای من ؟؟😡😏
2731

نه خیلیم قشنگه 

سلسله اشکانیان خیلی مقتدر بودن 😍 

من بودم ولی آرین هم دوست داشتم یا آریا میشه عرشیا و آریا

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

اشکان قشنگه ارسلانم خوبه

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
نه خیلیم قشنگه  سلسله اشکانیان خیلی مقتدر بودن 😍  من بودم ولی آرین هم دوست داشتم یا آری ...

آریا میگن نذار خانواده شوهرم پشیمون شدم

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

جالبه همه گفتن ارسلان ... فک نمیکردم ارسلان انقدر طرفدار داشته باشه

حالا پسر عمه من الان ۴۰ سالشه پدر بزرگم میگفته بذاربد ارسلان عمم خودشو به در و دیوار کوبیده گفته نه ارسلان خوب نیست و فلان گذاشته حامد 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
گیج شدم یکی شو بگین خب

اشکان 😁

اشکان 😁

نظرات خیلی متفاوت بود بین اشکان و پارسا ارسلان موندم😵

2706