2733
2734
عنوان

خانما این مام ها خوبه ؟

2110 بازدید | 13 پست

خانم ها این مام رول ها سیاه می‌کنه زیر بغل رو

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برند آمبرلا تو د‌یجی کالا بیشتر نظرا  رضایت داشتن  کامان نخر

آها ممنونم 

اگر بیش از اندازه مورد محبت قرارت دادم نه تنها بودم نه محتاج توجه فقط و فقط فکر کردم میتونی آدم خوبی باشی همین.. 🙂🌹🙏
من یکی دو بار مام ایرانی گرفتم راضی نبودم اینو نگرفتم ولی  خارجی بگیر نیوا خوبه

اها مرسی 🙏

از این تابه حال استفاده نکردم  اما شون استفاده میکنم هم بو و ماندگاری خوبی داره هم سیاه نکرده ...

واقعا چه خوب 

2740

آمبرلا ۵۹ تومن عالیه سیاهم نمیکنه ..بعد از حمام میزنم تا حمام بعدی هم بوش هست 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
آمبرلا ۵۹ تومن عالیه سیاهم نمیکنه ..بعد از حمام میزنم تا حمام بعدی هم بوش هست 

چه خوب ممنون 

رکسونا صابونی بگیر بعد میگی کاش زود تر گرفته بودم اینا ی حالت مایع مانند هستن من که دوست ندارم چون ...

عه واقعا ممنون