2737
2739
عنوان

حسادت به جاری

383 بازدید | 10 پست

بچه ها علتش چیه با اینکه اصلا در سطح هم نیستیم در هر زمینه ای که فکرش رو بکنید چه ظاهر چه خانواده چه از نظر شغلی و....

اما من سر کوچیک ترین چیزا حسادتش رو میبرم به رو نمیارم اما خیلی از درون اذیت میشم 

ازش متنفرم 

ولی آخه چرا چون شده جاری من؟ 

توروخدا بگین چکار کنم از سرم بپره

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

چند سالته؟

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نقاط مثبت خودت فک کن

من همیشه ته دلم ادمهارو دوست دارم اما نمیدونم چرا اونها هیچوقت اینو نفهمیدن, اخه من واسشون هیچ سودی ندارم. شاید برای همینه هیچ دوستی ندارم. "مکس"............هیچوقت قلب آدمهارو نشکن چون یکی ازش دارن..بجاش استخوناشونو بشکن که 206تا ازش دارن :] ....یه اوتاکو و آرمی که همه جا ول میچرخه
2728
اعتماد به نفست پایینه

اخه اگر ببینش دات میسوزه واسش 

و منو ببینی میگی چقدر خوشبختی 

از هر نظر خوبم 

شاغلم تحصیل کرده ام اون اصلا زیبایی نداره 

ولی من خیلی نسبت بهش حسودم 

از خودم بدم میاد دیگه 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2738
همینکه ظاهر و خانواده ات شده ملاک برتری میشه فهمید چرا حسادت میکنی

مثلا میگم 

چرا

همینطوری

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

این چیزایی که گفتی ملاک برتری نیس 

همه حسودیم اما برا بعضیا بیشتر برا بعضیا کمتر 

مگه چیکار کرده که ازش متنفری؟😐

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️