2733
2739
عنوان

رتبه کنکور

336 بازدید | 21 پست

سلام کنکوریای عزیز خدا قوت بهتون 

شنیدم رتبه ها اومده رتبه هاتون چند شد ؟😁

من خودم رتبه ۱۱ هزار کنکور ۱۴۰۰ شدم مشاوره دانشگاه غیر انتفاعی میخونم

قبلاً عضو نی نی سایت بودم با نام کاربری آناواگاهی وقتا لازمه به گذشته مون بگیم ممنون که این همه راه با من اومدی من مجبورم برم چون دارم از الآنم لذت میبرم و برای آینده نقشه قشنگی کشیدم خداحافظ 🌸🍃   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم غیر انتفاعی کدوم شهر میخونی 

شهر خودمون کرج میخونم

قبلاً عضو نی نی سایت بودم با نام کاربری آناواگاهی وقتا لازمه به گذشته مون بگیم ممنون که این همه راه با من اومدی من مجبورم برم چون دارم از الآنم لذت میبرم و برای آینده نقشه قشنگی کشیدم خداحافظ 🌸🍃   
2731
موفق باشی آن شاالله. دانشگاه غیر انتفاعی ترمی چقدر میگیره حدودا؟

لستگی به انتخاب واحدت داره من این ترم ۱ میلیون و ۴۰۰ دادم

۵ هزار شدم هی💔

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2740
لستگی به انتخاب واحدت داره من این ترم ۱ میلیون و ۴۰۰ دادم

چه خوب ،من فکر میکردم خیلی بیشتر باشه.

مدرسه ای که می‌رفتی دولتی بود یا...؟

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
سایت باز نمیشه انقد شلوغه    

پارسالم وضعمون همین بود ایشالله به رتبه دلخواهت می رسی عزیزم اگر هم نشد فدای سرت دوباره تلاشو کن کنکور یه بخشی از زندگیته خیلی راه طولانی داری

چه خوب ،من فکر میکردم خیلی بیشتر باشه. مدرسه ای که می‌رفتی دولتی بود یا...؟

مدرسه دولتی میرفتم

۵ هزار شدم هی💔

رتبت خیلی خوبه عزیزم تبریک میگم

خوبه کهه

برا پزشکی افتضاحه

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
عزیزم هزینه خیلی میدی 

بستگی به انتخاب واحدا داره چقدر هزینه بدم

2706