2737
2734
عنوان

نوزادی که دندون داره

190 بازدید | 12 پست

خانما کیا بچشون اومده دنیا دندون داشتن؟من دخترم اومد دنیا دوتا دندون پایین داشت که کشیدمشون البته چون لق بودن دندانپزشک اطفال گفت باید بکشی اصلا بچه اذیت نشد حالا دخترم ۴سالشه دندوناش درنیومدن میخوام ببینم کسی بوده که بچش دندونش دربیاد چند دندونپزشکم پرسیدم گفتن ۷سالگی درمیان حالا استرس دارم

خدایا همه مستاجرا صاحب خونه شن بی بچه ها بچه دار بی پولا پولدار

وای چطور دلت اومد چیکار داشتی. من به دنیا اومدم داشتم مثل همه بچه های دیگه هفت سالگی افتاد و دندون جدید دراومد. خالمم به دنیا اومده داشته

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چطور دلت اومد چیکار داشتی. من به دنیا اومدم داشتم مثل همه بچه های دیگه هفت سالگی افتاد و دندون ج ...

لق بودن دکتر گفت امکان داره بیفتن داخل دهنش خفش کنن بچه رو

2731
2740
ماشاالله رحمت گرم بوده قدیما میگفتن بچه ها با دندون بدنیا میومدن ولی الان به ندرت پیش میاد کلا نیست ...

چندتا دکتر بردم بهترین دکتر شهرمون گفت شاید بیفتن تو دهنش خفه شه یه ریسک بود عزیزم