2752
2734
عنوان

۱۹ روز از آی یو آی گذشته

3347 بازدید | 15 پست

هیچ قرص و دارو و شیافی هم بعد از آی یو آی استفاده نکردم... تا الان همیشه پریودام منظم و سر ۲۸ روز بوده ... ولی الان نه پریود شدم نه علائمشو دارم... چقدر امکان داره جواب مثبت باشه؟

دقیقا روز موعد پریودم (یعنی روز ۲۸ ام) بیبی چک زدم منفی شد... دیگه آزمایش خون نرفتم... گفتم پریود میشم ولی نشدم...

الان که ۴ روز از موعدم گذشته

هنوز پریود نشدم...

کسی بوده خیلی دیر نتیجه ی آی یوآی واسش مثبت بشه؟؟؟ چقدر احتمال داره از منم مثبت باشه؟؟؟

برو آزمایش

کاربری پنجم mommy_goli  سابق... امضامو باز مینویسم هرموقع وقت شد چون به دردبخور بود...                              زیاد بچه اوردن هنر نیست خوب تربیت کردن هنر است!امکانات و پول دلیلی بر توشحالی بچه هست  و همچنین تفاهم پدر و مادر🙂                                  دخترم عزیزم  میخوام توی سرزمین فرصتها باشی عزیزم دوست ندارم محدوویت برات باشه عزیزم من و ددی درتلاشیم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو آزمایش

باشه میرم

ولی میخوام بدونم مصرف لتروزول و و سینال اف و hmg تا قبل از روز ۱۴ ام  ممکنه پریود رو عقب بندازه ؟؟؟

آیا این دو دارو تاثیری بر پریود نشدن دارند؟؟؟

چون من اصلا سابقه ی تاخیر در پریود نداشتم!

2731
باشه میرم ولی میخوام بدونم مصرف لتروزول و و سینال اف و hmg تا قبل از روز ۱۴ ام  ممکنه پریود رو ...

چه جوری نوشتی باشه میرم 😂😂😂احتمالا بارداری 

کیست اینا نداشتی؟

احتنال کیست هم  هستا یکهفته صبر کن بعد برو از

کاربری پنجم mommy_goli  سابق... امضامو باز مینویسم هرموقع وقت شد چون به دردبخور بود...                              زیاد بچه اوردن هنر نیست خوب تربیت کردن هنر است!امکانات و پول دلیلی بر توشحالی بچه هست  و همچنین تفاهم پدر و مادر🙂                                  دخترم عزیزم  میخوام توی سرزمین فرصتها باشی عزیزم دوست ندارم محدوویت برات باشه عزیزم من و ددی درتلاشیم❤️
چه جوری نوشتی باشه میرم 😂😂😂احتمالا بارداری  کیست اینا نداشتی؟ احتنال کیست هستا

راستش منظورم اینه باید میرفتم ولی دوست دارم الکی  امیدوار باشم تا کاملاً مایوس و ناامید... البته جایی هم هستم که نتونستم برم... ولی فردا میرم...

نه اصلا هیچوقت کیست نداشتم

رحمم مشکلی نداشته

شوهرم مشکل داره😔

مبارکه اگه باردار نبودی باید تا۱۴روز میشدی اونم بعد از قطع شیاف ولی ۱۰۰درصد بارداری 😍آزمایش مثبت شد خبرم کن منم ماه بعد اگه خدا بخواد ایو آی میکنم

خدایا هزاران مرتبه شکرت. همه منتظرارو به حق حضرت محمد وامام حسین مامان کن .میشه دعا کنین نینیم سالم و خوشگل و باهاش بشه😍
راستش منظورم اینه باید میرفتم ولی دوست دارم الکی  امیدوار باشم تا کاملاً مایوس و ناامید... البت ...

صدردصد بارداری 😁😁😁😁 تگ کنی منو باشه؟ میدونم بارداری ولی خبرشو بیا بده بهم 

اگه باردار نبودی روز ۱۴ مشخص میشد 

لکه بینی نداشتی؟

صدردصد بارداری 😁😁😁😁 تگ کنی منو باشه؟ میدونم بارداری ولی خبرشو بیا بده بهم  اگه باردار نبود ...

همون دو سه  روز اول یکی دو تا لک قهوه ای کم رنگ داشتم فقط

بعدش پاکه پاکه بودم

همون دو سه  روز اول یکی دو تا لک قهوه ای کم رنگ داشتم فقط بعدش پاکه پاکه بودم

بارداری به احتمال زیاد

اکه کیست بود بی بی هاله مینداخت و باید الانا لکه بینی میداشتی

این برای لانه گزینی بوده به احتنال زیاد

خوشحال باش بخندددد

فردا سر صبحم یه بی بی بزن 

باشه حتماً... خدا کنه باشم...

بهت اچ سی جی نداده؟؟منم این ماه سینال دف زدم واچ ام جی اچ سی جی نداد

خدایا هزاران مرتبه شکرت. همه منتظرارو به حق حضرت محمد وامام حسین مامان کن .میشه دعا کنین نینیم سالم و خوشگل و باهاش بشه😍