2737
2734
عنوان

نتایج رفت برا فردا😑

480 بازدید | 39 پست

🔴اعلام نتایج کنکور سراسری به چهارشنبه 12 مرداد موکول شد.

🔹پورعباس؛ رئیس سازمان سنجش:

بنا به فشردگی بررسی و تطبیق منطقه ها و سهمیه ها تا پایان امشب نتایج کاملا اماده خواهد شد و فردا طی ساعت های اولیه کاری منتشر خواهد شد، از داوطلبان عذرخواهی میکنم و تلاش ما این است طی اولین ساعات روز چهارشنبه نتایج را روی سایت قرار بدهیم.

منبع:خبرگزاری مهر

🟡رزرو مشاوره و انتخاب رشته با رتبه برتر های الوانسانی👇🏻 🟡

🆔@aloensani_admin  

کانال مشاوره الوانسانی

🆔@aloensani🎖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فاکککک 

سگ تو قبرشون

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

چقد با روح و روان بچه های مردم باز میکنن

آیه لا اِکْراهَ فِی الدّین (سوره بقره: ۲۵۶) بخشی از آیة الکرسی است که به مسلمانان توصیه می‌کند، غیرمسلمانان را به پذیرش دین اسلام مجبور نکنند و بر آزادی و اختیار انسان در پذیرش دین تأکید دارد. این آیه هنگامی نازل شد که عده‌ای از انصار قصد اجبار فرزندان خود به پذیرش دین اسلام را داشتند.حضرت محمد(ص)《الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الکفر》: حکومت با کفر باقی می ماند ولی با ظلم باقی نمی ماند.مختار ثقفی: امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.تزویر با لباس تقوا و دیانت به میدان می آید.تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.عوام خدایش را میبینند و اهل معرفت ابلیسش و چه خون دل ها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.یا ایها الذین آمنوا، آمنوا...
2738

من که گفتم بهتون ساعت ۱۲ شب به بعد میذارن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
چقد با روح و روان بچه های مردم باز میکنن

واقعا انگار میخوان اعدام کنن من که بدترین دوران زندگیم بود

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
2706