2737
2739
عنوان

دلیل رفتاراش عجیبه😔نامزدم...

269 بازدید | 21 پست

سلام دوستان منوپسری همودوست داریم ولی من۱۸سالمه ایشون بالای ۳۰سال میدونم تفاوت سینیمون زیاده ولی همودرک میکنیم بابام گفته۱۱۴سکه ولی مخالفه میگه۱۴سکه وحق طلاق😔چندباراومدن خواستگاری سروانه و دکتری میخونه خونه وماشینم داره و یک بار عقدناموفق.۸ماهه باهمیم میگه چرا بابات راضی نمیشه کشش ندارم.دیروز رفتیم بیرون گریه کردم گفتم اگه نمیخوادبشه ادامه ندیم بهتره اونم گریه کرد.اوایل بیشترپیام میداد بعدنماز صبح هاو...ولی الان مدتیه میگه زیاد کاردارم مشغله کاریم زیاده امروزم ازصبح آنلاین نشده ظهرزنگ زد گفت تودرستوبخون من کاردارم ولی یه ساعت بعدش تواینستا پست گذاشته بودبدون اینکه تو واتساپ آنلاین بشه هنوزم ازش خبری نیست😔دلیل این رفتاراش چی میتونه باشه یعنی؟میگه خستم نا ندارم خب حداقل یه پیام میداد دلتنگشم

میشه لطفا برای رسیدن به خواسته هام برام صلوات بفرستید؟اجرتون باشهدا.

بگو اگه منو واقعا میخوای شرط بابام همون ۱۱۴ سکه رو قبول کن

برای تو چ فرقی داره 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش بابت نذاره

دختر تو الان سنت کمه بچه ای

ایشون یه مرد کاملا جا افتاده و بالغه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2728

عزیزم شاید واقعا درگیریش زیاده میدونم حستو ها ولی درکش کن

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..

گریه کردن الزاما نشونه دوس داشتن عمیق نیست. 

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.

عزیزم شما میتونی موقعیت های بهتری داشته باشی

مهریه رو مگه شما میخای بگیری بعد از اینکه عقد کردین که مخالفت میکنه

دوست داشتنش در این حده که بخاطر مهریه نمیاد جلو و چونه میزنه؟؟

با اون سنش و عقد ناموفق خیلی ام دلش بخاد

2738
بگو اگه منو واقعا میخوای شرط بابام همون ۱۱۴ سکه رو قبول کن برای تو چ فرقی داره 

میگه یه بارشکست خوددم ازمهریه بالامیترسم😔بااینکه گریمو دیده رو حرف خودشه

کاش بابت نذاره دختر تو الان سنت کمه بچه ای ایشون یه مرد کاملا جا افتاده و بالغه

اوایل میگف کم آنلاین شدنی قدرهموبیشترمیدونیم😔

عزیزم اگر کسی واقعا دوستت داشته باشه ازت دست نمی کشه، برات وقت پیدا می کنه. من و شوهرم بعد از ۶ سال به هم رسیدیم. هر کاری برای داشتنم کرد. هر توهینی بهش سد سکوت کرد و فقط به خانواده م احترام گذاشت. خیلی گناه داشت اما به جاش من براش کم نمیزارم تا جبران اون روزها براش بشه. البته که خودمم خیلی اذیت شدم.

عزیزم شما میتونی موقعیت های بهتری داشته باشی مهریه رو مگه شما میخای بگیری بعد از اینکه عقد کردین که ...

حتی جلو نمیاد با بابام حرف بزنه میگه خجالتیم به من میگه حدف بزن به مامانم میگه

2706