2737
2739
عنوان

بی مهری پدرم

328 بازدید | 12 پست

چرا متوجه این نیست دختر نیاز به محبت داره 😭خر سری میام یکم حرف بزنیم آخرش به داد و بیداد و فحش ختم میشه به نفرین کردناش که تو فلانی بدی و از اینجور داستانا 😓

دلم میخواد به شوهرم بگم تورو خدا تو بهم محبت کن یکم بیشتر اخه من به محبت جنس مخالف منظورم پدر و همسر خیلی احتیاج دارم خیلی دل گرمیه برام 🥲بابام فقط بلده ساپورت مالی کنه البته اونم به حرف مادرم 

همیشه شوهرم بابای عروس عموشو میکه که چجوری به دختراش بها میده قشنگ متوجه میشم منظورش بی اعتنایی پدرمه 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پسر عموم بیمارستان بود میرفت بیمارستان میموند صبح تا شب 

ولی من واکسن زده بودم از در خونه ما برگشت 😭گفت تو ناقلی فلانی نیومد ابروم جلو شوهرم رفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برین به شوهرت که دیگه مقایسه‌ت نکنه 

هرچی که هست اون باباته شوهرت حق دخالت نداره 

حتی اگه بابات شب و روز تورو به باذ کتک میگرفته شوهرت حق نداره اظهار نظر کنه 

مگه تو اونو با بقیه مقایسه میکنی که اونم همچین اجازه‌‌ای به خودش میده 

این به جا حمایت کردنشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برین به شوهرت که دیگه مقایسه‌ت نکنه  هرچی که هست اون باباته شوهرت حق دخالت نداره  حتی اگ ...

غیر مستقیم میگه 

البته شایدم بی منظور میگه و من به دل میگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غیر مستقیم میگه  البته شایدم بی منظور میگه و من به دل میگیرم

به هر حال تو هم غیر مستقیم بهش بفهمون که حق دخالت توی روابط تو و خانواده‌تو نداره 

بعدشم تو که ازدواج کردی اصلا چرا با بابات بحث میکنی بیخیال

اشکالی نداره عزیزم شما الان ازدواج کردی نباید با پدرت بحث و دعوا کنید

حریم حفظ کن عزیزم

اگر بگم پدر و مادر چه کارایی درحق من کردن که آبرو که هیچ

مستحق خودکشی هستم در برابر آبروریزیاشون

خدا رو هزاران مرتبه شکر یه چند ماهی هست قطع رابطه هستم

از اون ورم اگر بدونی پدر شوهر و مادرشوهرم چه کارهایی برای دخترشون میکنن که کیف میکنی بعضی مواقع میگم دامادشون به خاطر پدر و مادر شوهرم هست که به خواهرشوهرم بها میده😁

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
مگه محبت دکتر و غیر دکتر میشناسه خواهرم 

عزیزم منظورم اینه ما که هیچ پشتوانه مالی نداریم باید منت شوهرو بکشیم نه شما که دکتری ادمتو خوب انتخاب نکردی

مثل روانشناسا نظر میدم...ولی مثل دیوونه ها عمل میکنم🥲
2740
به هر حال تو هم غیر مستقیم بهش بفهمون که حق دخالت توی روابط تو و خانواده‌تو نداره  بعدشم تو که ...

اخه خیلی دوست دارم بشینم کنار بابام یا حداقل میرم خونشون با کاراش حرفاش دلمو نشکونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه خیلی دوست دارم بشینم کنار بابام یا حداقل میرم خونشون با کاراش حرفاش دلمو نشکونه

عزیزم ارامشتو توی اولویت قرار بده 

وقتی بابات خونه نیست برو به مامانت اینا سر بزن 

ما که ارامشمونو از سر راه نیاوردیم 

بچسب به همسر و زندگیت 

زندگی جدیدی داری 

برات مهم نباشه 

بلاخره بابات هم اخلاقش اینجوریه دیگه نمیشه که تغییرش داد باید پذیرفت 

اشکالی نداره عزیزم شما الان ازدواج کردی نباید با پدرت بحث و دعوا کنید حریم حفظ کن عزیزم اگر بگم پد ...

دقیقا همینطوره بابام منم همیشه جلو شوهرم و خانوادش بی ارزش کرد همش میگفت دختر من گوه خورده طلاق بگیره 

دختر من اینستا داره گوشیشو میگیرم 😐

آخر خودم دفاع کردم از حقم 

هفته پیش دعوا کردیم خانواده شوهرم مثل کوه پشت اشتباهاش بودن بابای منم فقط میگفت واییی خدا تو این حرفو زدی تو غلط کردی فلان منم داد زدم گفتم بابا نمیخواد ازم دفاع کنی خودتم به کلی بازی نزن بعد دیگه اونا خودشونو جمع کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ارامشتو توی اولویت قرار بده  وقتی بابات خونه نیست برو به مامانت اینا سر بزن  ما که ...

الان همون ناراحت شدم گفتم 

گفتم حداقل بیرونم نمیری دو دیقه ارامش داشته باشیم 

بخدا از ترس اخلاق گند بابام به طلاقم نمیتونم فکر کنم حداقل اونجا یکم اروم نرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان همون ناراحت شدم گفتم  گفتم حداقل بیرونم نمیری دو دیقه ارامش داشته باشیم  بخدا از تر ...

نمیدونم قصد داری طلاق بگیری یا نه 

ولی قبل از هرکاری مستقل شو 

با این اوصاف هرررر اتفاقی ممکنه بیفته و تو مجبور باشی دوباره برگردی خونه پدرت ولی اگه مستقل باشی شغل داشته باشی خیالت راحتت پشتت به خودت گرمه 

تا فرصت داری استفاده کن