2733
2739
عنوان

با این همسایه چه کنیم

537 بازدید | 27 پست

همسایه کناریمون دیوونم کرده دیگه از شنبه تا پنج شنبه که خداروشکر روزا سرکاریم حماقتشون شب فقط شامل حالمونه اما جمعه ها دیگه شورش در اوردن شاید بقیه روزام همینن ولی خب ما خونه نیستیم.خوده آقاهه که مدام تو تراس محل دید میزنه خانمشم صبح از ساعت شیش شروع به قالیبافی میکنه صداش اذیت میکنه فقط انگار بالا سر ما تق تق میکنه چند باری به خوبی تذکر دادیم ولی بی فایده بوده روزای جمعه که مثلا روز استراحتمون ساعت ۶ما باصدای اینا ناچارا بیدار میشیم آخه چقد میتونن احمق باشن وقتیم بهشون میگیم میخندن میگن شما ببخشید خواستیم نمازتون قضا نشه و اصلا رعایت نمیکنن واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

عزیزم اونا با پول قالی بافی زندگی میکنن اما یه بار ساعت شش برو دم درشون بگو من تو هفته فقط جمعه ها استراحت میکنم لطفا رعایت کنید

لعنت به پدر مادر مردی که پیشنهاد دوستی میده به خانوما
عزیزم اونا با پول قالی بافی زندگی میکنن اما یه بار ساعت شش برو دم درشون بگو من تو هفته فقط جمعه ها ا ...

همه جوره به خوبی بهشون گفتیم حتی گفتیم حداقل جمعه ها بذار بچه ها بخوابن شوهرم سردرد میگیره بعدش اصلا انگار نه انگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه جوره به خوبی بهشون گفتیم حتی گفتیم حداقل جمعه ها بذار بچه ها بخوابن شوهرم سردرد میگیره بعدش اصلا ...

نه باید جمعه ها ساعت شش بری دم درشون عصبانی بگو ما همین یروزو میتونیم استراحت کنیم لطفا شعور داشته باشید

2728
نه باید جمعه ها ساعت شش بری دم درشون عصبانی بگو ما همین یروزو میتونیم استراحت کنیم لطفا شعور داشته ب ...

میدونی میخوان لج کنن مگرنه کل محل ازشون شاکین هر کدوم به یه دلیل انگار ناراحت میشیم خوشحال میشن 

ساختمونتون مدیریاختمون نداره؟؟؟؟

خونه ویلایی هستیم ولی این دار قالیش بسته پشت دیوار خواب ما یکی از همسایه ها میگفت قصدش فقط ازار دانه 

خونه ویلایی هستیم ولی این دار قالیش بسته پشت دیوار خواب ما یکی از همسایه ها میگفت قصدش فقط ازار دانه ...

راستی اهرش بامهمونه ناخاندت چیکار کردی 

2738
راستی اهرش بامهمونه ناخاندت چیکار کردی 

متاسفانه هنوز درگیرم حتی به دخترشونم گفتم که بگو مراعات کنن میگن ما با شما این حرفا رو نداریم دیگه صدای خودمو شوهرم در اومده و از رو نمیرن 

حرف هم بزني ميگن چارديواري اختياري . آپارتمان همينه . اين دردسرها رو داره . آپارتمان در بهترين حالت ...

ویلایی هست اپارتمان نیس .اخه من وقت این ندارم بخوام تلافی کنم روزا سر کارم شبم باید یه نظافت و اشپزی کنم بعدم دیگه جوونی برامون نمیمونه میخوایم استراحت کنیم اینا نمیذارن

همه جوره به خوبی بهشون گفتیم حتی گفتیم حداقل جمعه ها بذار بچه ها بخوابن شوهرم سردرد میگیره بعدش اصلا ...

بی شعورن، فکر نمی کنم بشه کاری کرد، محل خوابتون رو توی خونه خودتون تغییر بدین

متاسفانه هنوز درگیرم حتی به دخترشونم گفتم که بگو مراعات کنن میگن ما با شما این حرفا رو نداریم دیگه ص ...

اومدت پذیرائی نکن مثلا بگو من میرم سرکار تو ناهار درست کن خونروهم یه جارو بکن باید ازش کار بکشی دیگه نیان

2706