2737
2734

من خیلی سرگیجه داشتم امروز  و برای انجام کاری رفته بودم بیرون  که بعد بیرون یه لحظه حالم خیلی بد شد سرم گیج رفت چشمام سیاهی رفت وسط خیابون افتادم دیگه مردم کمکم کردن تا حالم یکم بهتر شد من تا ماه ۵ و ۶ خیلی سرگیجه داشتم رفتم دکتر گفت کم خونی بهم قرص داد و خب منم حالم خوب شد کاملا تا امروز که دوباره حالم بد شد بنظرتون برای چی میتونه باشه الانم یکم سرگیجه دارم بنظرتون برای چی هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم کم خونی داشتم اینجوری بودم برو قصابی جگر تازه بگیر کباب کن بخور خیلی خوبه

جیگر نباید بخوره

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2740

بارداری بدن رو ضعیف میکنهرمن که کم خونی خیلی خفیف دارمو فشار ندارم ماه هفتم بودم دقیقا مرداد ماه بود رفتیم بازار ذله افتاب واقعا حالم بد شد عرق کرده بودم عادی نه ها انگار شیلنگ گرفته بودن روم ازحال رفتم یه وضعی بود 🥺

yn
واقعا؟چرا

نمیدونم عزیزم دکترامیگن جیگر نباید توبارداری خورد

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه