2737
2739
عنوان

وضعییت الان من🤧🤢 عکس

1248 بازدید | 60 پست

بچه ها بینیم خون میاد قطع نمیشه از خواب پریدم دیدم رو زمین خوابیده بودم دیدم روسریم و پتو کلن خونیه الان عکسشو میزارم چیکار کنم زود قط بشه تو این نیم ساعت دو بار اومده

ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر، آرزوها، خاطره‌ها، هیجان‌ها همگی در حال عبور هستند، واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ای وای  سرت بگیر بالا و تو بینیت پنبه بزار

نمیشه خیلی میاد ک نگا عکسو

ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر، آرزوها، خاطره‌ها، هیجان‌ها همگی در حال عبور هستند، واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد!  

حتما فردا برید دکتر اگه بی دلیل خون دماغ شدید ان شالله که چیز خاصی نباشه 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
ماشالله تو همه تایپکا فعالی عزیزم😂 تایپک همدان دیدی تگم کن بیام دفاع کنم🙏🏻

چشم گلم😂💗

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)
مشکل خاصی دارید؟ چقدر بده

ن موقعی ک میرم بیرون زیاد زیر نور خورشید میمونم اینطوری میشم

2706