2733
2739

7سال ازدواج کردیم ازاولش تودروهمسایه دنبال زن ک ارتباط بگیره خستههههه شدم ازبس حرف زدم وتهدیدکردم بامحبت گفتم کارخودشومیکنه ازبس شوهرموکنترل کردم استرسواضطراب دارم 10روزرفتم شهرستان امدم دیدم بله شوهرم پایه بوده(درحدارتباط چشمی وبهم نخ دادن)ازامروزتصمیم گرفتم کاری بکارشوهرم نداشته باشم وگیرندم بنظرتون جواب میگیرم لطفاراهنماییم کنید

خدایا!من یاغی نیستم✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روشهای پیشگیریتو سفت و سخت اجرا کن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

زنه متاهله یا مجرد؟ 

لطفا لایک نکنید ممنون میخندم به جهانی که غمش را به رخ من کشید! من  مادر یک بچه خاص هستم..یک بچه از نشانه داران داون..عزیزم منو تو تاپیکای ترسناک تگ کن مرسیییی..هر ماه 700 تا صلوات برای همه کسایی که ارزوی بچه دارن ولی ناباروری دارن یا به دلایلی بچه دار نمیشن که بچه سالم خدا بهشون بده!همه کسایی که تو سایت ارزوی بچه دارن ولی به دلایل زیادی باردار نمیشن... ایشالا تیکر بارداریتون..خیلی درد کشیدم..خیلی..ولی همین الانم شکر گذارم که زندم و قراره کل چیز جدیدو تجربه کنم..خدایا پشتم باش.. 
2738

دوربین مداربسته نصب کرده بودی مگه؟

چه جوری فهمیدی اون موقع ک نبودی نخ دادن

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
2706