2733
2734
عنوان

غروب نزدیک ۲ میلیون خرید کردم😐

1577 بازدید | 66 پست

خانوما خونه انقدر شلوار و مانتو و شومیز و شال و روسری دارم.. خیلی هاشونم هنوز نپوشیدم و کسی ندیده... 

قراره چهارشنبه برم خونه مادرشوهر بمونم تا بعد عاشورا تاسوعا.. رفتم نزدیک دو تومن دوباره لباس خریدم.. 

اصلا سیر نمیشم از لباس و شال و روسری خریدن..

شماهم اینطوری هستید؟؟ چیکار کنم سیر بشم🤦‍♀️

همه میگن شبیه اما واتسون هستم...🌸💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوتومن چی میدن الان؟

متاسفانه اینه یادگرفتم نخندم💔حتی اگ فاز گرفتم با یه جووک🖤تا بلند خندیدم محکم دستم و گاز گرفتم.# یاس                                      تورک قیزی🖐️

دوووتمن ک چیزی نیس

شلواری فقد ۴۸۰تومنه

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭
2738
مرسی پز دادی باسن ما رو سوزوندی😑

وااای 😂

حالا چرا باسن 😂😂😂😂😂😂

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.

من زیاد از خرید کردن خوشم نمیاد   

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

منم سیر نمیشم از خرید ولی متأسفانه جیبم خیلی وقته سیر شده  

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

عکس بزار

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

میخرم اما نه زیاد از عید تا الان سه تا مانتو گرفتم فقط

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

آره 

تازه من علاوه بر لباس خریدن 

کلی هم پارچه دارم که باید بدم به خیاط 

کلی هم لباس آماده دست خیاطم دارم که ازش نگرفتم 🤧

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
2706