2733
2734
عنوان

کچلی مژه باعث شده شب و روز گریه کنم

1118 بازدید | 24 پست

دوستان دیشب ساعت ۵ که البته صبح محسوب میشد راهنمایی خواستم در بابت کچلی مژه چیکار کنم؟ لطفا اگه خودتون یا اطرافیانتون دیدین که جواب میده مطمعن هستین از بابت رشد مجدد مژه راهنمایی کنین ممنون میشم 

در جواب سوال برخی هاهم بگم کاشت مژه کردم و اصلا کلاااا ریخت اول کم پشت شد بعد رفته رفته کچلیش بیشتر شد الانم هیچی شدم سیب زمینی :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای منم بخاطر کاشت مژه ریخته بود و مثل اولش نشد اما سریتا خیلی جواب  میده

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

دکتر برو

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

اینم از عوارضشه 

سرم مژه سریتا 

روغن سیاه دانه 

وازلین 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
مرسی گلم  وازلین واقعا تاثیر داره؟

اه عزیزم مال منو خیلی پرپشت کرد ببین

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2706