2733
2739

روغن بزار داغ بشه ارد بریز توش 

آردا رو تفت بده وقتی ارد ها طلایی رنگ شدن اب بریز توش 

خدایا تورا کجا گم کرده ام؟شبیه کودکی که در بازار دست مادرش را رها میکند تا عروسک هارا بنگرد، اما وقتی فهمید مادرش را گم کرده،دیگر تماشای عروسک ها هم برایش لذتی ندارد....خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که کتفم از جا دراد..عاشق اهنگای شادمهرم😌عاشق طبیعت و گل و گیاهم😁حامی حیوانات😍عاشق بارون و پاییز💫خدایا خیلی دوست دارم😘امیدوارم هر کسی این امضا رو میخونه به اون خوشحالی که الان نیاز داره برسه🌺نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

من هر وقت حلوا میخام درست کنم کاچی میشه هر وقت کاچی میخام درست کنم حلوا میشه 😝

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج لیوان فرانسه اب رو بریز توی قابلمه ، بعد زعفرون دم کرده رو اضافه کن با گلاب و شکر یک پیمانه 

حالا یک لیوان ارد رو توی کره و روغن ترجیحا جامد تف بده تا طلایی بشه ، دارچین و ادویه ی کاچی ام اضافه کن 

حالا شربت و اضافه کن 

اگه اردت گوله گوله شد با صافی ردش کن 

حالا بزار دم بکشه

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2728

ارد برنج ۳ قاشق غداخوری سرپر الک کن بریز تو ظدف با کره گاوی یا گوسفندی تفت بده کره اندازع ای باشه که ارد توش حالت خمیر شل باشه اینقد تفت بده تا طلایی بشه و خامی ارد گرفته بشه یه کوچولو زردچوبه یک قاشق پودر گردو ۲ قاشق غذاخوری پودر چهار زیره اضافه کن یه تفت کوناه بده دو تا لیوان اب با نبات به اندازه دلخواهت قاطی کن بزار نبات باز بشه یکم زعفرون اضافه کن بعد به اردت که تفت دادی اضافه کن هم بزن باید مثل فرنی باشه کاچی نه مثل حلوا سفت میتونی به جا ارد برنج از ارد گندم هم اسثفاده کنی 

من یه تاپیک درموردطریقه ی پخت کاچی یزدی دارم ببین چجوریه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

مغز بادوم پسته گردو و فندوق نبات زعفران هل دارچين اسياب كن قشنگ ريز بشه ي ذره ابجوش بريز داخلش قاطي كن موادو باهم بعد تو ي تابه ارد بريز زيرشو كم كن تفت بده رنگش كه قهوه اي روشن شد ي كره يا روغن گاو بريز داخل ارد ولي روغن يا كره يا روغن نايع با ارد قاطي شد ٤مغزتو اضافه كن قاطي كن تا قوام بياد سفت بشه بعدش خاموش كن و ميل كن