2737
2739

سلام من از این مدل پلوپز خریدم برنج ریختم داخلش زدم روی گزینه برنج اما اصلا داغ نشد بپزه باید چکار کنم باید دکمه دیگه ای قبلش بزنم ؟

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستم این زودپز باقیه 

کار اصلیش درس کردن خورشتی

بینهایت عالی و جا میندازه فقط آب خورشت بخار نمیشه بره

هر چی آب بخوای داشته باشه همون قدر بریزو یکم بیشتر برای باد کردن حبوبات

من فقط و فقط از این برای خورشت استفاده میکنم

معجزه اس

ببین به ازای هر پیمانه برنج ،یک پیمانه آب و یه قاشق روغن و کمی نمک باید بریزی،بعد بزن به پریز برق،گز ...

انجام دادم همه رو اصلا بعد نیم ساعت تازه بدنه اش یه کم داغ شده بود

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.
دوستم این زودپز باقیه  کار اصلیش درس کردن خورشتی بینهایت عالی و جا میندازه فقط آب خورشت بخار ...

همه مواد خورشت رک با هم میریزم توش بهترین و جاافتاده ترین خورشت بهت میده بدون از دیت رفتن شکل مواد

2738
دوستم این زودپز باقیه  کار اصلیش درس کردن خورشتی بینهایت عالی و جا میندازه فقط آب خورشت بخار ...

برنج رو که آبکش میکنیم با نصف پیمانه آب بریز تو این بزار دم بکشه ببین چی میشه،اتفاقا گزینه برنجشم عالیه

همه مواد خورشت رک با هم میریزم توش بهترین و جاافتاده ترین خورشت بهت میده بدون از دیت رفتن شکل مواد

برای من چند کاره است توش قدیما کیک و برنج هم درس کردم ولی فقط چند بار

ولی کارایی اصلیش فقط خورشت و سوپ و اشه

کدام گزینه اش میزنی برای خورشت؟ 

خو من برلی برنج و کیک و اینا هم میخوام گزینه هاش هم داره اما داغ نمیشه

انجام دادم همه رو اصلا بعد نیم ساعت تازه بدنه اش یه کم داغ شده بود

صفحه نمایشش چی رو نشون میداد؟ برای ما اگه آب کم بریزیم حدود یک ساعت طول می‌کشه تا شروع به کار کنه،اما برنجشم خوب در میاد مشکلی نداره،بنظرم بازم صبرکن

برنج رو که آبکش میکنیم با نصف پیمانه آب بریز تو این بزار دم بکشه ببین چی میشه،اتفاقا گزینه برنجشم عا ...

خوب من ۴۰ دقیقه هم زدم صبر کردم اما تازه میخواست داغ بشه

کدام گزینه اش میزنی برای خورشت؟  خو من برلی برنج و کیک و اینا هم میخوام گزینه هاش هم داره اما ...

برای خورشت اول ببین خورشتت اگه مرغ داره از گزینه مرغ نیم ساعت استفاده کن،بعد نیم ساعتم بزار رو سوپ

صفحه نمایشش چی رو نشون میداد؟ برای ما اگه آب کم بریزیم حدود یک ساعت طول می‌کشه تا شروع به کار کنه،ام ...

یک ساعت طول میکشه تازه کار کنه؟ من چون شاغلم خریدمـکه زود بپزه چرا اینقدر زیاد

2706