2733
2739
عنوان

ترمیم دکتر حنیف اخوت....کمک

341 بازدید | 9 پست

سلام 

من میخوام برم دکتر حنیف اخوت برای زیبایی بینی... 

قبل، خیلی سال پیش، ا انحراف بینی مو عمل کردم. بدون زیبایی... 

کسی ترمیم انجام داده پیش ایشون... 

کارشون چطوریه؟ 

اصلا انجام میدن ترمیم؟ 

در تربیت فرزندان ، زیر کارهای درست شان خط بکشیم

ترمیم نمیدونم ولی اجیم پیشش عمل کرد خوبه راضی 

منم قرار بود برم گرون شد نرفتم 

دکتر خیلی خوبه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ترمیم نمیدونم ولی اجیم پیشش عمل کرد خوبه راضی  منم قرار بود برم گرون شد نرفتم  دکتر خیلی ...

نوبت ویزیت نگرفتید؟ من بجای شما برم؟ ☺️ 😅 

الان چقدره ؟

اخرین قیمت که گرفتم ۱۵بود الان نمیدونم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نوبت ویزیت نگرفتید؟ من بجای شما برم؟ ☺️ 😅 

نه پارسال رفتم 

برو منشیش مرد خوبیه خودتو مظلوم بگیر بگو تو رو خدا نوبت بهم بده اذیتم وفلان زود بهت نوبت میده

بگو اگر کنسلی هست منو بزار جاش

نه پارسال رفتم   برو منشیش مرد خوبیه خودتو مظلوم بگیر بگو تو رو خدا نوبت بهم بده اذیتم وف ...

ممنون دوست عزیزم 

همین کار و میکنم 

2740
سلام عزیزم شما رفتین پیش دکتر اخوت راضی هستین

فعلا که هنوز عمل نکردم 

میگه بینیت کجه

بعد از عمل کجیش میمونه 

خیلی ناراحتم