2737
2734

این علامتی ک دورش خط کشیدم واسم میاد

برای بقیه نمیاد فقط واسع من

اگ.میشه یه صلوات برای حاجت مامان بابام بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این مخفف دیاستولیک هست. فشار خون در هنگام خواب. که میشه همون عدد پایینی نرمالش هشتاد هست. مال شم ...

ببخشید من نشسته بودم ک فشارم رو گزفتن همش برام این علامت میاد یا که کلا دستگاه ارور میده

ولی براز بقیه ن این علامته میاد ن دستگاه ارور میده

ببخشید من نشسته بودم ک فشارم رو گزفتن همش برام این علامت میاد یا که کلا دستگاه ارور میده ولی براز ب ...

کنار عدد ۸۹ یه فلش هست‌.

اگر دقت کنی رنگ نارنجی رو نشون میده.

این یعنی فشار خون سطح ۱

یه جورایی خوش خیم ترین فشار خون هست و با اسنراحت و رژیم غذایی رفع میشه.

اون علامت هم بخاطر همینه که فشار خون زمان خوابت بالاس

کنار عدد ۸۹ یه فلش هست‌. اگر دقت کنی رنگ نارنجی رو نشون میده. این یعنی فشار خون سطح ۱ یه جورایی خ ...

واقعا چ جالب 

اخه واقعا مغزم گیجه همش ضعف اعصاب انگار دارم و بی حالم مخصوصا طرف شب

ینی اون اون موقع فشارم بالا هست؟

2738
کنار عدد ۸۹ یه فلش هست‌. اگر دقت کنی رنگ نارنجی رو نشون میده. این یعنی فشار خون سطح ۱ یه جورایی خ ...

مغزم انگار حالت انفجاری هست

ببخشید چون شما این دستگاه رو بلدین

سوال زیاد دارم

مال مادر بزرگم اینا رو ک میگیرم اون علامت دستگاه میره رو اخرین رنگ ک قرمزه اون ینی چی؟

ببخشید چون شما این دستگاه رو بلدین سوال زیاد دارم مال مادر بزرگم اینا رو ک میگیرم اون علامت دستگاه ...

هرچی رنگش بالاتر بره، یعنی فشارش بیشت. و خطرناک تره.

سبز هم که نرمال هست.

فشارت رو روزی چند بار بگیر. اینجوری دستت میاد که چه زمانی فشارت بالاتره‌

حتما رژیم غذاییت رو ببر زیر نظر دکتر. استرس رو کم کن و سعس کن ناراحتی عصبی نداشته باشی

سوال دیگم این هست ک اون علامت فلش رو کدوم رنگ قرار بگیره بهتره؟؟؟کلا اون رنگا واسه چی هستن ک فلش نشونشون میده

ببخشید بخدا میپرسم این همه

هرچی رنگش بالاتر بره، یعنی فشارش بیشت. و خطرناک تره. سبز هم که نرمال هست. فشارت رو روزی چند بار بگ ...

عزیزم جواب سوالای دیگمم بده نرو پسیدم یه دقه نگاه کن

سوال دیگم این هست ک اون علامت فلش رو کدوم رنگ قرار بگیره بهتره؟؟؟کلا اون رنگا واسه چی هستن ک فلش نشو ...

اقا هستم. دقت کن

رنگ سبز که پایینی هست یعنی نرمال و عالی

هرچی بیاد بالاتر، خطرناک تر هست.

قرمز اخری هم فشار خون حاد هست

2706