2733
2739
ندادم ولی از چشمام اوفتاده  میگم ینی بازیم داده این چند ماه

ببین این آدما ک همه ادعای عاشقیشون گوش آسمونو کر میکنه آخه با چ رویی میان میگن 💔

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین این آدما ک همه ادعای عاشقیشون گوش آسمونو کر میکنه آخه با چ رویی میان میگن 💔

همون والا همش الکیه احساس میکنم 

جهان گسترده میشوده به اندازه رویای تو🌈

بستگی به آدمش داره کاملا من یکیو ۵ ۶ سال میشناختم خیلی کم بهش قرض دادم انقد که آدم بدقولی بود تمام مدت استرس داشتم آخرم با تاخیر پسم داد

یکیم ۱ساله میشناسم ولی انقد بهش اعتماد دارم زیادم بهش قرض دادم واسمم مهم نیست کی پس بده هرموقع نیاز دارم یکمشو میگیرم

ولی خیلی خیلی خیلی ریسکیه واقعا توصیه نمیکنم خیلی حواستو جمع کن سعی کن مدرک داشته باشی از اینکه پول دادی

اسکرین شات چت حساب بانکی اگه هم میتونی ازش دست خط و اثرانگشت و امضا بگیر حواست باشه امضا خالی بدرد نمیخوره انگشت یادت نره

فهمیدی دوست نداشت؟  چقدر دادی؟

از اولم نداشت ادعا میکرد 

نزدیک 4،5 تومن شد اول گف 200 تومن داری گفتم بنده خدا رو زده بزا کمکش کنم براش واریز کردم بعد گف مبینا داری ی تومن بدی خیلی گیرم دوبرابرش میکنم بهت میدم بازم خر شدم دادم 

‍ همي‍‌شہ وقت‍‌ی ش‍‌دي‍‌دا دل‍‌ت مي‍‌خ‍‌اد ي‍‌ك‍‌ی ح‍‌الت‍‌و بپرسہ ه‍‌يچ‍‌كس وج‍‌ود ن‍‌دار‍ہ :)🥀
2740
بستگی به آدمش داره کاملا من یکیو ۵ ۶ سال میشناختم خیلی کم بهش قرض دادم انقد که آدم بدقولی بود تمام م ...

منکه نمیدم اخه مدته زیادی نیست میشناسمش فقط ۵ ماهه

میگم ینی این مدت بازیم میداده ناراحت شدم

از اولم نداشت ادعا میکرد  نزدیک 4،5 تومن شد اول گف 200 تومن داری گفتم بنده خدا رو زده بزا کمکش ...

منم احساس میکنم همش ادعاس 😶

چند وقت بود میشناختیش؟ 

منکه نمیدم اخه مدته زیادی نیست میشناسمش فقط ۵ ماهه میگم ینی این مدت بازیم میداده ناراحت شدم

وا چه ربطی داره دیگه یه تومن پولی نیست آدم واسش ۵ماه وقت بذاره

بعدم مگه هرکی پول لازمه آدم بدیه؟😐

۱تومن

پنج ماه مدت کمی اعتماد نکن

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁