2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی💔ولش کن  نمیدونم‌چرا اینجوری شدن

اما نمیدونه ک چقدر دلم براش تنگ شده🙂:) 

‍ همي‍‌شہ وقت‍‌ی ش‍‌دي‍‌دا دل‍‌ت مي‍‌خ‍‌اد ي‍‌ك‍‌ی ح‍‌الت‍‌و بپرسہ ه‍‌يچ‍‌كس وج‍‌ود ن‍‌دار‍ہ :)🥀
۵ ماه باهمن

خوب پس مدت زیادی نیست،و اینکه توی بقیه پستاتون گفتین سرده و اینا بنظرم یا نده یا اگر خواستی پولو بدی با روی خوش اوکی کنید ولی حتما حتما ازش رسیدی،امضایی چیزی با مشورت با ی ادم بزرگتر و کاربلد بگیر.

آیه لا اِکْراهَ فِی الدّین (سوره بقره: ۲۵۶) بخشی از آیة الکرسی است که به مسلمانان توصیه می‌کند، غیرمسلمانان را به پذیرش دین اسلام مجبور نکنند و بر آزادی و اختیار انسان در پذیرش دین تأکید دارد. این آیه هنگامی نازل شد که عده‌ای از انصار قصد اجبار فرزندان خود به پذیرش دین اسلام را داشتند.حضرت محمد(ص)《الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الکفر》: حکومت با کفر باقی می ماند ولی با ظلم باقی نمی ماند.مختار ثقفی: امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.تزویر با لباس تقوا و دیانت به میدان می آید.تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.عوام خدایش را میبینند و اهل معرفت ابلیسش و چه خون دل ها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.یا ایها الذین آمنوا، آمنوا...
2731
خوب پس مدت زیادی نیست،و اینکه توی بقیه پستاتون گفتین سرده و اینا بنظرم یا نده یا اگر خواستی پولو بدی ...

نه نمیدم

جهان گسترده میشوده به اندازه رویای تو🌈
2738
دلت برا کسی که بهت خیانت مرده تنگ میشه؟  والا ما دلمون برا خیانت نکرده ها هم تنگ نمیشه

نمیدونم چجوری بگم 

من ادمیم اگه یکی بهم خیانت کنه صبر میکنم و فرصت میدم 

بعدش دیدم باز خیانت کرد ب خودم میگم فرصتارودادی مهربونیاتو کردی حالا برو:) 

‍ همي‍‌شہ وقت‍‌ی ش‍‌دي‍‌دا دل‍‌ت مي‍‌خ‍‌اد ي‍‌ك‍‌ی ح‍‌الت‍‌و بپرسہ ه‍‌يچ‍‌كس وج‍‌ود ن‍‌دار‍ہ :)🥀
نمیدونم چجوری بگم  من ادمیم اگه یکی بهم خیانت کنه صبر میکنم و فرصت میدم  بعدش دیدم باز خ ...

منم به این وابسته شدم

جهان گسترده میشوده به اندازه رویای تو🌈