2733
2734

راه کار لاغری بدید که خودتون جواب گرفتین ..نمیتونم درست حسابی ورزش کنم اینم بگم ....خسته شدم از چاقی افسرده ام تو این کرونایی هم همش خونه بودم و بچه داری..وفتیم عصبی باشم که همیشه هستم رو میارم به خوردن 

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حذف شیرینی جات-برنج خیلی کم بخورمثلا۶قاشق ولی خورشت کامل باشه سس و نوشابه اینام نخور من تودوهفته۲کیلوکم کردم شدم۶۹

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜

من یه سری امبدینگ کردم ۴ کیلو کم کردم باز چند روز پیش رفتم مزو امبدینگ با هم انجام‌ دادم ببینم چقدر میتونم کم کنم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
چرا نمیتونی ورزش کنی ؟؟

مشکل کمر دارم امروز ۱۰ دقیقه ورزش کردم دخترم گریه کرد بگیرمش بغل گرفتم کمرم قفل کرد 

حذف شیرینی جات-برنج خیلی کم بخورمثلا۶قاشق ولی خورشت کامل باشه سس و نوشابه اینام نخور من تودوهفته۲کیل ...

اره اینا که باید حدف بشه ولی من خیلی به کندی وزنم کم میشه ..چیزی میخوام که واقعا رو بدن تاثیر بزاره زود لاغر بشی 

من یه سری امبدینگ کردم ۴ کیلو کم کردم باز چند روز پیش رفتم مزو امبدینگ با هم انجام‌ دادم ببینم چقدر ...

این که گفتی چیه بخدا نشنیدم تاحالا اگه میشه یکم توضیح بده ممنون میشم 

مشکل کمر دارم امروز ۱۰ دقیقه ورزش کردم دخترم گریه کرد بگیرمش بغل گرفتم کمرم قفل کرد 

اصلا بهونه خوبی نیست . باشگاه باید بری و برنامه مختص خودت و بگیری 

نه تُ آنی کِ همانی ؛ نه من آنم کِ تُ دانی 
اره اینا که باید حدف بشه ولی من خیلی به کندی وزنم کم میشه ..چیزی میخوام که واقعا رو بدن تاثیر بزاره ...

پس برودکترقرص بده بهت

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
2706