2737
2739
عنوان

گره ازدواج

231 بازدید | 12 پست

سلام دوستان واقعا همزاد داشتن راسته؟ سرکتاب بازکردم بم گفتن همزاد عاشق داری مانع ازدواجته رفعش کن چندروزه حالم اصن خوب نیس خیلی خاستگاردارم ولی یا میرن یا پیگیر نمیشن میگم نکنه واقعا راست باشه ۳۴ سالمه اگه راهکاری دعایی بلدین کمکم کنید پولی ام ندارم بخام هزینه کنم برای دعانویس چکارکنم بنطرتون

خب خوبه ک یکی عاشقته 😂

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

استغفرالله زور  و قدرت خدا که از دعانویس و اجنه کمتر نیست، خودش نمیخواد که جور نمیشه والا تا حالا چندتا بچه هم دورت بود

.                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اسی من از تجربم بت میگم اصصصصصصصصلا طرف دعا و اینجور چیزا نرو اینو خواهرانه بت میگم چون ممکنه بفرض گره کارتو باز کنه ازدواج کنی ولی بعدش یه گره صدبرابر بدتر تو زندگیت میندازه که هیچ جوره نمیشه حلش کرد زندگی دعا نویسارو ببین کدومشون زندگیشون عالیه؟اگه دعاشون کارساز بود برا زندگیه خودشون دعا میکردن همه رمالا هم تا بفهمن مشکلتو میگن همزاد عاشق داری

خوده قران رو بخونی بهتره تا طرف اینجور چیزا بری منکه همیشه دعای معراج رو میخونم برامم خوب بوده 

اسی من از تجربم بت میگم اصصصصصصصصلا طرف دعا و اینجور چیزا نرو اینو خواهرانه بت میگم چون ممکنه بفرض گ ...

مرسی عزیزم راستش منم خودم میترسم دعا بنویسم میگم نکنه برعکس عمل کنه برام

مرسی عزیزم راستش منم خودم میترسم دعا بنویسم میگم نکنه برعکس عمل کنه برام

من همه ی اون راه هایی که تو قراره الان بری رو رفتم آخرشم افتادم ب مریضی و بیماری،چون اینجور دعاها یجور کفره آخرشم هرچی دعا بود ریختم تو دریا ازاونموقع به بعد کلا سبک شدم حالم بهتر شده