2737
2734
عنوان

رشته تجربی

140 بازدید | 24 پست

مدرسه من از الان شروع شده درسایه تخصصیش و اینا

مشاورمون حرف زد احساس میکنم خیلی سخته نمیتونم خیلی خوب از پسش بر بیام

بچه هام امروز امتحان شیمی داشتن تازه اول کاری میگن خیلی سخته خیلی میترسم

از یه طرفم دوست دارم هم درس بخونم ولی تفریحمم داشته باشم اینطوری شاید دیگه نتونم برم بیرون اینطوری که مشاور میگفت💔

نمیشه هم درس خوند هم تفریح کرد...اولاش میشه ولی دیگ سالای اینده نمیشه فقط هردوهفته نصف روز یا ی روز

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت باید بین درس و تفریح تعادل ایجاد کنی قطعا تفریح نیازه برا روحیت و ادامه دادنه درس خوندنت

و سخت نیس من تجربی بودم فقط باید عاشقش باشی و با علاقه بخونی و با برنامه ریزی و تمرین زیاد

چون اگ بمونن رو دستت معلومه سخت به نظر میرسه 

قید بیرونو باید بزنی نهایتا در ماه یک یا دوبار بری بیرون اگ واقعا رتبه خوب میخوای

از دهم اینطوری شروع کنم زده نمیشم از درس؟

چون اکثرا میگن اشتباهه از دهم اینطوری دیگه شروع کرد حتی خود مشاور ها

خودت باید بین درس و تفریح تعادل ایجاد کنی قطعا تفریح نیازه برا روحیت و ادامه دادنه درس خوندنت و سخت ...

خوش به حالت تموم شده؟🥲

یعنی منم میتونم؟💔🥲

2740

رشته تجربی سخته ببین بیشتر از همه چی برات مهمه عمه من رشتش تجربی بود میومد خونه تا ۱۰ شب درس میخوند بعد تا ۳ صبح میخوابید ۳ صبح پا میشد تا زمان مدرسه درس میخوند بازم بستگی به خودتتت داره میتونی آینده روشنی داشته باشی درآینده دکتر بشی بنظر خودتت ارزشش نداره ؟

تازه دهمی درحد نیاز بخون و نزار ازاونور بام بیفتی و چیزی نخونی تفریحاتت رو انجام بده که سال اخر دب ...

وای من میترسم اُفت زیاد داشته باشم نمیدونم چرا همه انرژی بد میدن میگن سخته نمره کرفتن و اینا

درسایه تخصصی هم مردن استادمون میترسم راحت نمره ندن افسردگی بگیرم ببینم کارناممو💔😂

خوش به حالت تموم شده؟🥲 یعنی منم میتونم؟💔🥲

اره عزیزم اصلا بهش سخت نگا نکن فقط و فقط برنامه ریزی و تلاش میخواد ❤️ 

ببین این دوسالو جوری بخون حتی تابستون که سال کنکورت نگی وایییی چیزی نخوندم اما تفریحاتت رو هم داشته باشیااا چون خیلی لازمههه 

و سال کنکورتت تفریحاتتو کمتر کن (نه اینک بذاری کنار )که تمرکز کنی رو کنکور 

2706