2737
2739
عنوان

رزوئلا. خفیف ترین نوع آبله مرغان

270 بازدید | 19 پست

تب سه روزه بالا داره

بعدم تمام بدن دونه های قرمز میزنه

فقط یادم نیست، روز چهارم اسهال هم داشت؟!

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکر نکنم منم دقیق یادم نیست . ولی اسهال معمولا بعد بیماریهای سنگین طبیعیه خود به خود هم قطع میشه بدون دارو .دخترم که  گرفت همون  تبش از همه اش بدتره . 🤕

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
آره معمولا بعد از بیرون دونه ها اسهال میشن

دوتا از بچه هام گرفته بودن. سومی هم گرفته . اسهال و یادم نبود

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2740
بچه هایی که رزوئلا میگیرن ،ممکنه دیگه ابله مرغون نگرین؟

بر ا خودمم سواله

دوتا از بچه هام گرفته بودن. سومی هم گرفته . اسهال و یادم نبود

من هر دو بچه هام گرفتن هر دو هم اسهال شدن دکتر گفت طبیعیه از طریق اسهال بیماری دفع میشه فقط مایعات زیاد بده بهش 

کسی که رزوئلا بگیره دیگه آبله نمیگیره؟ 

من هر دو بچه هام گرفتن هر دو هم اسهال شدن دکتر گفت طبیعیه از طریق اسهال بیماری دفع میشه فقط مایعات ز ...

نمیدونم ولی دکتر گفت از همون خانواده است

[QUOTE=246781149]دخترم من تقریبا دوسال پیش گرفت شدیدن تب داشت و هیچی نمیخورد.بعد از دو روز بیمارستان بستری شد بعد ولی دختر من اسهال داشت چون چیزی نمیخورد اصلا پی پی هم نمیکرد به زور ازش یه کوچولو نمونه مدفوع گرفتن

2706