2733
2734
عنوان

مادرشوهر..

167 بازدید | 7 پست

کیا مادر شوهرشون بده

چرا اینجا اینجوریه

مجردا هم اسرار دارن ک همه مادرشوهرا بدن 

میگیم چرا میگن اخه تو نی نی سایت همه ا مادر شوهرا مینالن

چرا واقعا...

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

خب بده دگ مگه غير از اينه 😂

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁

بعد مجردام تو تایپینکا بقیه نظر میدن ...بدون هیچ تجربه ایی

یکی هم ی چ بشون بگه فش بارون میکنن

واقعا چرا اینجوریه..ینی همه مادرشوهرا عفریتن؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرشوهر من ک خیلی خوبه دیشب تو جمع ما گفت بچه ها همگی ساکت دیشب پدرشوهرتون گوزید 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای خداااااااا

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
2731
خب بده دگ مگه غير از اينه 😂

ینی واقعا مادر شوهرتون بده؟؟

ینی فقط من مادر شوهرم خوبه

خیلی ناراحت شدم تازه تو ی تایپینکی بودم گفتم مادر شوهرم خوبه فلان یکی ریپ زد ک ادم ا محالاتش ح میزنه😕😕داریم مگه همچین چیزی

طرف هم مجرد بود و بی تجربه فقط نظر میداد علکی

مادرشوهر من ک خیلی خوبه دیشب تو جمع ما گفت بچه ها همگی ساکت دیشب پدرشوهرتون گوزید 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ...

خدا حفظش کنه

مادر شوهر منم خیلی خوبه

تازه تو ی تایپکی بودم‌گفتم مادر شوهرم خوبه یکی ریپ زد ک از محالاتت ح بزن اشکال نداره ینی چ اخه طرف مجرد بود گفتم مادر شوهرت بده دلیل نمیشه همه بد باشن میگه مجردم ولی اینجا همه میگن مادر شوهرا بدن و ...هییییی دلم گرف