2752
2734
عنوان

دخترداییم خیلی به نامزدم میچسبه

712 بازدید | 55 پست

من همونم که گفتم یکیودوست دارم دیشب به طورخیلی اتفاقی اومدن خواستگاری وحرفامونوزدیم البته چون محرم بود رعایت کردیم پسره عجله داشت واسه ی همین امشب یه انگشتراوردن برام البته بعدازظهربعددخترداییم هم بودب پسره گفت روبازوهات بدجورکراشم البته باخنده بعدبازگفت خیلی جذابیا بعدنشست پیشش هی بادست میزدبهش و میخندیدب قول خودش شوخی بعدپسره منوصدازدرفتیم داخل حیاط گفت توخیلی بی شخصیتی خیلیم بیشعورک گذاشتی ب من بچسبه

زندگی دردقشنگیست ک پایانی ندارد:/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعدمنم معذرت خواهی کردم گفت فایده نداره ب دلم نمیچسبه منم داشتم میرفتم داخل یهودستموگرف برگشتم زدتوگوشم گفت بدم میادوسط حرفم بری منم هیچی نگفتم بعددخترداییم اومددستشوگرف گف بریم داخل عزیزم خودتوعصبی نکن منم گفتم خیلی باهم راحتیدیه وقت بدنگذره یکی دیگ زدتوگوشم گفت دلم میخوادب توچ یه شبه بهت جواب پس بدم 

بنظرتون من اشتباه کردم؟؟؟؟

زندگی دردقشنگیست ک پایانی ندارد:/

میگفتی به بدن تو دست زده تو باید نمیزاشتیی بعد به من میگی بیشعور؟؟؟؟نامزدت هنوز هیچی نشده داره باهات قلدر بازی میکنه، چه مدلشه؟

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی
2706