2733
2734

من خودم بی پولی یا کم پولی رو اصلااا نمیتونم تحمل کنم دق مرگ میشم واقعا وقتی پولم کم میاد حال روحی جسمیم داغون میشه احساس پوچی میگیرم

خیانت هم تو زندگیم دیدم ولی به اندازه بی پولی حالم رو بد نکرده شاید چون خیانت احساسی نبوده و بعدش خیلی پشیمون شده و تکرارش نکرده

کاش اینجوری نبودم😞

تو زندگی‌شما چه چیزایی غیر قابل تحمله؟

بی پولی رو تحمل میکنم 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کم پولی

من یک جنوبی ام من یگ عاشق ام من عاشق ماشین پیست مسابقه عاشق گاز دادن به ماشین  عاشق گوش دادن به اهنگ مورد علاقم با کشیدن یک نخ سیگار توی دستم هستم به نظرم دستام برای حلقه کردن نیستن دستای من برای مشق زدن به بوکسه برای گرفتن فرمون برای فنون رزمی برای ناز کردن اسبه  من عاشق سوارکاری ام عاشق اسب عاشق سگ کلا حیواناتو دوست دارم به نظرم عشق عشق عشق هم کشکه هم نیست هم  خوبه هم نیست میدونی میگی تو امضات دعا کن برگرده بهت یک چیز بگمم ببین عزیزم اگه تو کل دنیا رو برای پیدا کردنش بگردی یا حتی اگه برای فرار از هم حتی قایم شید اگه قسمت هم باشید اکه مال هم باشید برای همید فرق نمیکنه چقدر فاصله باشه  اینو از توی یک فیلم پیدا کردمم😆😅                                                                                               ((مامان بابای عزیز ببین سعی کن با بچت رفیق باشی سعی کن از رفیق فابریکش بهش نزدیک تر باشی سعی کن راز دلشو به تو بگه تو بهش از سن و سال بزرگ تر نگا نکن این به بچت اسیب میزنه عقدیش میکنه درستت سنم کمه ولی میفهمم اینو نه برای اینکه کشیدم نه اتفاقا چون که همچین مامان باباعیرو داشتم میفهمم بعد میگید چرا دخترامون پسرامون رل میزنن بوی فرند دارن ))                                                                                
به نظرم توی پنت هوس گریه کنم خیلی قشنگتر از اینه که توی خونه خرابه گریه کنم 

به نظر منم توی پورشه ام گریه کنم تا تو مترو  خیای بهتر است

من یک جنوبی ام من یگ عاشق ام من عاشق ماشین پیست مسابقه عاشق گاز دادن به ماشین  عاشق گوش دادن به اهنگ مورد علاقم با کشیدن یک نخ سیگار توی دستم هستم به نظرم دستام برای حلقه کردن نیستن دستای من برای مشق زدن به بوکسه برای گرفتن فرمون برای فنون رزمی برای ناز کردن اسبه  من عاشق سوارکاری ام عاشق اسب عاشق سگ کلا حیواناتو دوست دارم به نظرم عشق عشق عشق هم کشکه هم نیست هم  خوبه هم نیست میدونی میگی تو امضات دعا کن برگرده بهت یک چیز بگمم ببین عزیزم اگه تو کل دنیا رو برای پیدا کردنش بگردی یا حتی اگه برای فرار از هم حتی قایم شید اگه قسمت هم باشید اکه مال هم باشید برای همید فرق نمیکنه چقدر فاصله باشه  اینو از توی یک فیلم پیدا کردمم😆😅                                                                                               ((مامان بابای عزیز ببین سعی کن با بچت رفیق باشی سعی کن از رفیق فابریکش بهش نزدیک تر باشی سعی کن راز دلشو به تو بگه تو بهش از سن و سال بزرگ تر نگا نکن این به بچت اسیب میزنه عقدیش میکنه درستت سنم کمه ولی میفهمم اینو نه برای اینکه کشیدم نه اتفاقا چون که همچین مامان باباعیرو داشتم میفهمم بعد میگید چرا دخترامون پسرامون رل میزنن بوی فرند دارن ))                                                                                

هیچ کدوم ☹

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706