2737
2739
عنوان

پوشک سایز بزرگ

75 بازدید | 5 پست

دوستان دخترم از پوشک گرفتم ۴ بسته پوشک سایز بزرگ ۶ با کش و چسب برام مونده هرکی خواست بگه زیرقیمت بهش بدم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
کجایید؟ چه مارکیه؟

تهران منیریه

۲ بسته پرمیس با کش و چسب ۲۸ تایی

۲ بسته هپی بیبی با کش و چسب ۲۴ تایی

۱۶ عدد هم مولفیکس ۶

بسته ای ۱۰۰ تومن 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهران منیریه ۲ بسته پرمیس با کش و چسب ۲۸ تایی ۲ بسته هپی بیبی با کش و چسب ۲۴ تایی ۱۶ عدد هم مولفی ...

ممنون از پاسخگویی تون. پسر من یه ذره لوسه، فقط بارلی بهش سازگاره. برا همین پرسیدم.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2731
ممنون از پاسخگویی تون. پسر من یه ذره لوسه، فقط بارلی بهش سازگاره. برا همین پرسیدم.

چند وقتشه اگه خیلی پوشک دوست داره مثل دختر من همه پوشکارو تو خونه جمع کن روز اولش سخته بعد میره دسشویی البته دختر من دو سال و نیمشه

چند وقتشه اگه خیلی پوشک دوست داره مثل دختر من همه پوشکارو تو خونه جمع کن روز اولش سخته بعد میره دسشو ...

دوسال و دو ماهشه.

اقدام کردم. الهی شکر همراهیش خوبه. ولی شبها و بیرون میریم پوشکش میکنم. 

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!