2737
2734
عنوان

چرا آخه😭😭😭😭😭

154 بازدید | 5 پست

دلم خیلی گرفته ..انقدر از شوهرم هیچی نمیخام تادیک اعتراضی میکنم سریع برام جبهه میگیره ۱۳ سال منتظرش موندم تو این سیزده سال دوستی قول های زیادی داد و منو برد تو رویا که بعد ازدواج اینجوریم خوشبختیم ولی هیچ کدومو که عمل نکر د هیچ به روی خودشم نمیاره ...همه فردای عروسی شادن ومیرن ماه عسل ما داشتیم تو دعوای خانوادگیش که گیر کرده بودیم دست و پا میزدیم 😔😔حسرت خیلی چیزا رو دلم مونده ولی  اصلا انگار نه انگار تا حرفی میزنم میگه از ما بدخت ترم هستا اونا رو ببین ...چرا فقط باید اونارو ببینم چرا از ما خوشبختر نبینم چون بهشون حسودیم میشه......به نظر من عشق چیز مزخرفو آشغالیه فقط باعث درد کشیدنه همین😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

۱۳سال دوستی؟🤐😰

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عشق مزخرف نیست عزیزم....اما بعضی ها هم مثل شما میشن....منم با عشق ازدواج کردم....۵ سال اول فقط تو مشکلات مالی بودیم افسردگی گرفتم بعدشم مشکلات داشتیم اما یه کم بهتر شد خیلی زجر کشیدم...از خانوادم ۹ سال دور بودم...خودتو نباز توکلت به خدا باشه ....