2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعلهههه

از پایه ضعیف باشی؟؟؟؟؟😒

کسی که پایشو ضعیفه نمره ۲نمیتونه بگیره تو دبیرستان😑😑

اونایی که با پایه قوی میرن کم میارن وای به حال ضعیف

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
2728

خب با توجه به اینکه دیگه زبان حذف شده از کنکور دیگه کلاس تستی هم نمیشه رفت براش 

در مورد ریاضی هم وقتی یه درسی مشکل داشته باشی خب بهرحال از یه روشی باید تقویتش کنی که یکی از این راه ها میتونه کلاس حضوری باشه

درخواست قبول نمیکنم قبلش موضوع درخواست رو بهم بگید
بعلهههه  از پایه ضعیف باشی؟؟؟؟؟😒 کسی که پایشو ضعیفه نمره ۲نمیتونه بگیره تو دبیرستان😑😑 اون ...

اونقدرام ضعیف ن امسال ریاضیم ۱۶ شد 😒😱اما خب میخواستم بدونم حتما باید کلاس رفت برای تجربی یا ن؟

هست را گر قدر ندانی'میشود بود...🙃
اونقدرام ضعیف ن امسال ریاضیم ۱۶ شد 😒😱اما خب میخواستم بدونم حتما باید کلاس رفت برای تجربی یا ن؟

ریاضی نهم ۱۶بشی یعنی ضعیفی امسال ریاضی نهمو نشون دختر خالم دادم با هر مسعلش خندم میگرفت خدایی 

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
2738

برا تجربی کلاس بری باید خستگیو به جون بخری تا ۲نیم میری مدرسه ۴بری کلاس تا ۶ فرداشم سه تا امتحان توپ داری 😪

توجه کن که کلاس رفتن فقط اون دوساعته نیس رفتو برگشت هم ازت انرژی میگیره هم تایم🤗