2733
2739
عنوان

ازدست مادرشوهر فضولم چیکارکنم بیاااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 41 پست
اصلا نباید بفهمه چیکار میکنی بعدم هر جا میری بگو کار دارم گفت چی بازم بگو کار دارم هیچ وقت هم نگو می ...

والا گفتم کاردارم بازم ب سوال پرسیدنش ادامه داد

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

نه به شوهرت چرا بگی مگه اون زبونه توعه 

این دفعه سوال پرسید با خنده بگو والای مادرجون مگه من زندانیم که از سلولم که میخوام بیام بیرون می‌آید ازم سوال جواب میکنید 

بیرون میخوام برم دیگه حتما کار دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به شوهرت چرا بگی مگه اون زبونه توعه  این دفعه سوال پرسید با خنده بگو والای مادرجون مگه من ز ...

اوه اگ اینو بگم که غوغا میکنه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

منم شرایطم مثل شماست با مادر شوهرم تو یک حیاط ایم میرم میام  کاری ندارن ولی بعضی اوقات میریم جایی میپرسه من یکی که جوابشو نمیدم شوهرم خودش میگه میخوایم بریم بیرون یا فلان جا 

2728
گفتم کار دارم بعد گفت چرا دوباره سوال میکنه

دوباره بگو کار دارم من خودم تنها کسی ام تو فک و فامیل هیچکس از من هیچیییی نمیپرسه از بس ازم سوال کردن راجب چیزی و من هر بار گفتم نمیدونم خودشون دیگه خسته شدن هیچی نمیپرسن 

منم شرایطم مثل شماست با مادر شوهرم تو یک حیاط ایم میرم میام  کاری ندارن ولی بعضی اوقات میریم جا ...

والا این همش سوال میکنه

2740
یاهم سوالشو با سوال جواب بده بذار قفل کنه بگو کار دارم چطور مگه کاری باهام داشتین؟هر چقدر پرسید رگو ...

افرین روش خیلی خوبیه👍👍👍👍👍😁

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊
سر بالا و با اخم و تخم جواب بده در رو هم آروم قفل کن صداش در نیاد من گاهی میخوام همسایه رو برو ییم و ...

خیلی اروم قفل کردم نمیدونم چطور فهمید ازبس فضوله

به نظرم اصلا جوابش رو نده هر چی هم پرسید، بعد از چند دفعه دیگه تکرار نمیکنه این کار رو میبینه فایده نداره، به شوهرت هم بگی حتی اگه به مادرش هم بگه شاید فایده نکنه و باز هم مادرشوهرت کار خودش رو بکنه، مادرشوهر من که اینطور بود البته اون دخالتش توی مسأله ی دیگه ای بود

والا گفتم کاردارم بازم ب سوال پرسیدنش ادامه داد

به نظرم به همسرت نگو . سیع کن خودت حلش کنی . این مواقع اگر گیر داد بگو همسرم درجریانه کجا میرم . همین کافیه نه ؟ 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
والا این همش سوال میکنه

یک چند وقت موقع رفت آمد کردنت آروم برو موقع اومدن بفهمن اومدی پرسیدنم بگو بیرون بودم کار داشتم بعدم برو خونت در رگ هم ببند تا بفهمه چی به چیه 

2706