2726

من هروز ساعت ۱۱ میرم اموزشگاه رانندگی چند روز نرفتم خونه مامانم به شوهرم دیشب گفتم من فردا میرم خونه مامانم یه ساعت ازاونجاهم میرم اموزشگاه گفت باشه ما تویه ساختمونیم تا شنیدمن دارم درو قفل میکنم دوید مثل جت اومد تو راه پله گفت امروز چرا زود میری؟؟فکرنمیکنی الان خیلی زوده !!منم گفت اره زود میرم گفت چرا گفتم میخوام برم پیش مامانم کار دارم و اومدم بیرون بدم میاد از رفتارش یعنی میخوام هرجا میرم آمار ندم ولی میپره بیرون و سوال جوابم میکنه به نظرتون به شوهرم بگم از رفتار مامانش خسته شدم البته قبلا گفتم بهش تو بحثامون دفعه بعدی چیکارکنم دیگه نپرسه

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل نگهبان قلعست🤦‍♀️

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...
2728
اره به شوهرت بگو

اخه بعضیا میگن بد خانواده شوهرتو ب شوهرت نگو ولی عصاب برام نذاشته

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

هر وقت گفت کجا میری  چرا میری یه کلمه بگو کار دارم نیاز نیست توضیح اصافی بدی این یعنی اینکه فضولی نکن.نیاز نبود بگی خونه مامانم میرم میگفتی کاردارم والسلام

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.
چرا جوابشو میدی جواب سر بالا بده بگو کار دارم سریع برو بزار بترکه از فضولی 

گفتم کار دارم بعد گفت چرا دوباره سوال میکنه

همین که نپرسید با مامانت چیکار داری بازم خوبه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
محترمانه با همسرت صحبت کن بگو این رفتار مادرت منو اذیت میکنه  بزار از طریق همسرت جلوی این رفتا ...

کار اشتباهیه شوهرشو نباید وارد این چیزای چرت و پرت کنه.اونوقت یه چیز جدی تر پیش بیاد بخواد به شوهرش بگه اون میگه سر هر چیز بیخود به مامانم گیر میدی

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.
2706