2733
2739

سلام  دختره هست یه نفررودوس داره میخوادیکی داخل روبیکابه پسره بگه ثواب داره اگ کسی هست بگه ماک نرسیدیم حداقل اونابرسن

زندگی دردقشنگیست ک پایانی ندارد:/

بده

میشه واسم ی صلوات بفرستید؟💚🙂  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ببینننن من عصابببببب ندارممممم میخوای مخالفت کنی یا میخوای واسم نچ نچ راه بندازیییی ریپ نزننننن نزننننننننن خودم کم بدبختی ندارم بشینم سرزنشایه تورو تحمل کنم،من اینمممممم به تو چههههه خب؟؟هر وقت خواستی دخالت کنی به خودت بگو مگه من گوه خورم؟   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌  ‌لطفا برام دعا کنید بهش برسم💙

ب نظرم نگه بهتره 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یبار تو تلگرام دختره ازم خواست رفتم گفتم بعد منصرف شد اکانتشو پاک کرد 😐

حالا مگه پسره دست از سرم برمی‌داشت 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2731
چرا

خب اگ اخلاق طرفو می‌شناسی حلع 

اگ ن ک نگو زیاد برا پسرا جالب نی ولی بگو بابا دنیا دوروزه 😂😐

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○