2733
2739
عنوان

مامانا کمک

158 بازدید | 27 پست

دختر یک سال و دو ماهشه البته نارس دنیا اومده و ضعیف هست

الان سه روز شیرم نمیخوره یعنی یه مک میزنه ول میکنه 

از طرفی چیز اضافه ای نخوردم که شیرم تلخ بشه 

امشب یکی گفت نکنه حامله ای؟ ترسیدم 

کسی تجربه ای داشته؟

اخه دختر من خیلی شیرم دوس داره الانم با علاقه میاد سینه میگیره که بخوره ولی فقط یه مک میزنه ول میکنه دیگه اصلا نمیگیره 

نخوره بهتر بعد از یکسال شیر اصلا مهم نیست به جاش شیر گاو بدی بهتره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیر پاستوریزه از یک سالگی میخوره  دلم میخواست تا دو سال شیرش بدم

اخه همون شیر باعث میشه غذا کمتر بخوره و وزن خوب نگیره والا پسر من شیر زیاد می‌خورد دکتر دعوام کرد گفت همینه ضعیف مونده بیشتر از ۳ بار شیر نده و فلان دیگه زود از شیر گرفتمش ۲۰ ماهگی اینقدر بهتر غذا میخوره که چی بچم تازه داره وزن میگیره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2740
پس منم غصه نخورم

نه غصه نخور اگر وزنش عرق یونجه بگیر بده بخوره قشنگ وزن میگیره

چه خوب نشنیده بودم ضرر نداره؟

نه اصلا باعث محکم شدن استخوان های کودک و افزایش وزنش میشه من به پسرم میدم اتفاقا پسر منم نارس و با وزن کم به دنیا اومد

خواهش میکنم عزیزم انشالله ک بخاطر همین باشه 

اانشالله 

این سه روز خیلی نگران نبودم

دوستم ماما هست امشب ازش پرسیدم گفت شاید حامله باشی 

انگار یه دفعه برق گرفتم ..

نه اصلا باعث محکم شدن استخوان های کودک و افزایش وزنش میشه من به پسرم میدم اتفاقا پسر منم نارس و با و ...

دختر من ۳۵ هفته دنیا اومد جونم درومد تا بزرگ شد 

چقد بهش میدی؟