2737
2739

راهنمایی لازم دارم🥺

ولی من می‌دونم روی پر‌نور‌ترین ستاره‌یِ آسمون یه فرشته‌ با لباس‌ نقره‌ای نشسته و منتظره من بخوابم تا بیاد مو‌هامُ ناز کنه :)🤍🌙 شما چجوری زمانتونو مدیریت می‌کنید و در روز هم کار می‌کنید هم مطالعه دارید هم تفریح و وقت گذرونی با خانواده؟ من تصمیم گرفتم فقط یه آب خوردنمو زیاد کنم از اون به بعد یا پای شیر آبم یا تو دستشویی  من دیگه هیچوقت اون آدم قبل نمیشم🥀🩸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انسانی دادم

عزیزم شما تجربی بودی؟ 

من تجربی‌ام سال دیگه کنکور دارم، حفظیاتم خوبه اما ریاضی مشکل دارم. هدفم فرهنگیانه. به نظرت کنکور انسانی بهتره با شرایط من؟ و اینکه از صفر خوندن انسانی خیلی سخته؟❣️

ولی من می‌دونم روی پر‌نور‌ترین ستاره‌یِ آسمون یه فرشته‌ با لباس‌ نقره‌ای نشسته و منتظره من بخوابم تا بیاد مو‌هامُ ناز کنه :)🤍🌙 شما چجوری زمانتونو مدیریت می‌کنید و در روز هم کار می‌کنید هم مطالعه دارید هم تفریح و وقت گذرونی با خانواده؟ من تصمیم گرفتم فقط یه آب خوردنمو زیاد کنم از اون به بعد یا پای شیر آبم یا تو دستشویی  من دیگه هیچوقت اون آدم قبل نمیشم🥀🩸
2728
آمدم😁

خوش اومدی عسل جون😁❤️

میشه از تجربت بگی؟ پست بالا شرایطمو گفتم خوشحال میشم راهنماییم کنی😍

عزیزم شما تجربی بودی؟  من تجربی‌ام سال دیگه کنکور دارم، حفظیاتم خوبه اما ریاضی مشکل دارم. هدفم ...

اره سخته من امسال انسانی دادم دیپلمم انسانیه نمیتونی از صفر انسانی بخونی تنهایی بدون معلم و اینا تو یه سال نمیشه    فرهنگیان میخای همون تجربی رو بخونی راحت تری تو انسانی همه فرهنگیان میخان باید رتبه خوبی بیاری ولی تجربی رشته خودته راحت تری ۲۵ هزار اینا بشی اگه اصفهان باشی اموزش زیست قبولی   ولی انسانی باشی ابتدایی که رتبه بالاتری قبولن باید ۱۰ هزار بشی دبیری دیگه زیر ۵ هزار میخاد مثلا هدف خودم تربیت بدنی فرهنگیانه باید ۲ هزار بشم

عزیزم شما تجربی بودی؟  من تجربی‌ام سال دیگه کنکور دارم، حفظیاتم خوبه اما ریاضی مشکل دارم. هدفم ...

ریاضی منم خوب نیس برا همین نرفتم تجربی🥴🥴اگه زیست و شیمی اینا میتونی بخونی تا حدی که رتبه ۳۰ ،۴۰ هزار حداقل بشی همین تجربی بده راحت تری چون چند سال درساشو خوندی

اره سخته من امسال انسانی دادم دیپلمم انسانیه نمیتونی از صفر انسانی بخونی تنهایی بدون معلم و اینا تو ...

آها که اینطور

مرسی عزیزم لطف کردی توضیح دادی❤️

2740
خوش اومدی عسل جون😁❤️ میشه از تجربت بگی؟ پست بالا شرایطمو گفتم خوشحال میشم راهنماییم کنی😍

من رشتم تجربی بود مثل تو ریاضیم ضعیف بود سه بار کنکور تجربی دادم هر سه سال رتبم خوب نشد و غیر مجاز شدم 

سال چهارم تصمیم گرفتم انسانی بدم و بالاخره قبول شدم دانشگاه دولتی 

به نظرم تو هم انسانی بخونی بهتره 

چون تو تجربی داوطلب زیاده سطح سوالای ریاضی فیزیک هم بالای 

به سختی میشه رتبه خوبی آورد 

من ریاضی انسانی برام آسون بود ۲۵ درصد زدم 

ولی تو تجربی همیشه منفی میزدم 

ببین من تو ۷ ماه هر سه سال درسای انسانی رو خوندم بدون معلم فقط خودم خوندم ولی تحت نظر مشاور بودم جاهایی هم که به مشکل برمی‌خوردم از مشاورم کمک میگرفتم خیلی کمکم کرد که بتونم هر سه سالو جمع کنم و موفق شدم واقعا زیاد میخوندم 

رتبم سه هزار شد برا فرهنگیان مجاز شدم ولی من منطقه یک بودم ظرفیت کم بود مصاحبه دعوتم نکردن ولی الان دولتی دارم یه رشته ای رو میخونم 

من رشتم تجربی بود مثل تو ریاضیم ضعیف بود سه بار کنکور تجربی دادم هر سه سال رتبم خوب نشد و غیر مجاز ش ...

چجوریییی      من خودم انسانی خوندم امسال برا بار اول کنکور دادم زیاد نخونده بودم ولی خیلی کمم نخوندما  ۲۵ هزار کشوری میشم😑

من رشتم تجربی بود مثل تو ریاضیم ضعیف بود سه بار کنکور تجربی دادم هر سه سال رتبم خوب نشد و غیر مجاز ش ...

داوطلباشون خیلییی اختلاف ندارها انسانیم بیشتر از ۴۰۰ هزار تاس هر سالم داره بیشتر میشه   

درسته درسا تجربی سخت تره و سطح سوالا بالاتر طرح میکنن ولی تعداد و حجم درساشون خیلی کمتره   

جدیدا هم انسانی دارن سوال سخت میدن امسال روانشناسی خیلی مفهومی تر شده بود ینی من کنکور ۱۴۰۰ و ۹۹ جواب میدادم بالای ۹۰ درصد میزدم ولی تو کنکورم ۷۰ زدم

چجوریییی        من خودم انسانی خوندم امسال برا بار اول کنکور دادم زیاد نخونده بو ...

اگه یکی رشتش تجربی باشه بیاد انسانی بده براش راحتتره 

ولی یکی که از همون اول انسانی بوده چون با رشته تجربی مواجه نشده فک می‌کنه خیلی سخته انسانی

آخه درسای اختصاصی تجربی خیلی زیاد برا من سخت بود من وحشتناک میخوندم 😑

ریاضی فیزیک شیمی زیست

خیلی سختن

وقتی درسای انسانی رو میخوندم برا اولین بار برا خیلی آسون بودن بعد اون همه سختی تو تجربی

اینم بگم تمام مدت مشاور برام برنامه ریزی میکرد چون نمیدونستم چه جوری بخونم چه درسی رو چه ساعتی بخونم همش برام جدید بود 

تجربی برای فرهنگیان ب نظرم بهتره 

مثلا دبیری تاریخ فقط درحد دبیر میمونه 

اما دبیر زیست میتونی کنکوری درس بدی یا تدریس خصوصی داشته باشی

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️
داوطلباشون خیلییی اختلاف ندارها انسانیم بیشتر از ۴۰۰ هزار تاس هر سالم داره بیشتر میشه    ...

منم روانشناسی رو ۱۴۰۰ ۷۰ زدم درصد معقولی هم هست نه کمه نه زیاد

آره درسای تجربی کم هستن ولی به شدت پیچیده بودن برام کلا پنج تا درس اختصاصی داره

که واقعا سختن 

ممکن تو تجربی نتونستم موفق بشم با اینکه در حد مرگ خوندم 

برا همین نمیخوام این دوستمون هم عاقبتش مثل من بشه

اگه یع نفر اون موقع منو راهنمایی میکرد سه سال از بهترین روزای زندگیم تباه نمیشد

2706