2733
2734

من تنبلی تخمدان دارم‌۳ ماهه عروسی کردم ۲ ماه اول قرص ال دی خوردم ترسیدم بدتر بشم قرصو گذاشتم کنار این ماه شوهرمم جلوگیری نمیکنه اصلا هم از انتظار کشیدن و نازایی میترسم هم اینکه الان زوده تو دوراهی موندم باتنبلی تخمدان میشه اقدام اول باردارشد؟😔

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراخت نباش به خودتم استرس ندههههه🥺🤍

.❤»🧡~تیکربرای هدفم😉~ ۱۰۰ _ ۱۴۰۱/۵/۱۵🎯۹۴/۰۰ _۶/۱ » ۹۱/۸۰۰_۶/۷  » ۸۹/۰۰ _۶/۱۴ » ۹۰/۴ 😐۶/۲۱🍄هدف پنجم:  ۸۷  ۱۴۰۱/۶/۲۸🍓هدف ششم : ۸۵ ۱۴۰۱/۷/۴💜(۱۴)چالش ورزشی ۱_۱/۵ اپ ، ۲/۳پیاده روی💜 وزن هدف : ۶۹ ، قد: ۱۷۴ ، سن: ۲۲😌💜
2731

هیچی از خدا بعید نیست خانمی ایشالا خدا دامنتو با ی تودلی سالمو خوشمل سبز کنه برو تحت نظر دکتر باش برای تنبلی تخمدانت ایشالا درست میشه

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم
2738

کار خوبی میکنی اگه با شوهرت خوبی خداروشکر،ب اقدامت ادامه نده آن شالله خدا زودتر بهت ی نی نی سالم وصالح بده ،فقط ب خودت استرس نده من چهارساله منتظرم برام دعا کن عزیزم،ی سال فقط جلوگیری کردم 

مطمئن باش میشی من دو ماه بعد عروسی حامله بودم البته  بنا به دلایلی از اول جلوگیری نکردم 

"هر بژی کُرد"                                                                                                     
2706