2737
2739
عنوان

نی نی سایتیا خیلی بدین😭😢

323 بازدید | 22 پست

چقدر گفتم دعا کنید دندون عقلام در بیاد منو مسخره کردین دکتر گفته حتمأ چهارتاشو بکش دیروز صدای استخون فکمو شنیدم که هیچ داشتم کر میشدم که هیچ از درد مردم که هیچ صورتم مثل گردو شده اونم هیچ به همراه گلو دردو...... 

هزینشم زیاده آخه دهنم تمام جور سرویس شد برا یکیش سه تا دیگه رو چیکار کنم😖😭😱دعا کنید اونا دربیاد 

تیکر بار داری نیس 🙊حسبی الله وکفا ❤.  تسلیم نشی بردی حتی اگه آسفالتت كرده باشن✌🏻        هرچی برای من میخوای چه خوب چه بد خدا صد برابرشو به خودت بده انشالله😉.          بگو ماشالله 😁.  هرچیزی زکات داره زکات خرد هم تحمل نادان هاست🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب شاید دندون عقلت نهفته هس درد داری؟ 

من چن روز پیش دندون عقلم سمت چپ پایین درد داش ولی بعد چن روز خوب شد

حالا شما از عشق بگید ولی من میگم اعتماد کردن خیلی ارزشش بیشتر و قشنگ‌تره.،،. 
😐😐هرروز ی سم جدید تولید میکنه نی نی سایت

دردشو نکشیدی که این و میگی

تیکر بار داری نیس 🙊حسبی الله وکفا ❤.  تسلیم نشی بردی حتی اگه آسفالتت كرده باشن✌🏻        هرچی برای من میخوای چه خوب چه بد خدا صد برابرشو به خودت بده انشالله😉.          بگو ماشالله 😁.  هرچیزی زکات داره زکات خرد هم تحمل نادان هاست🙂
خب شاید دندون عقلت نهفته هس درد داری؟  من چن روز پیش دندون عقلم سمت چپ پایین درد داش ولی بعد چ ...

ببین ارتو دارم دکترش گفته بخش 

عزیزم اینجا اکثرا تحصیلات دیپلم بعد اومدی نظر راجع ب دندونات گرفتی اینجا واقعا خنده دار 🤣🤣

چرا بی مزه صحبت میکنی چرا یچیزی میگی ک اصلا هیچ ارتباطی با متن تاپیک استاتر نداره ایشون میگن دعاکنید دندون عقلشون دربیاد اخه این چه ربطی ب میزان تحصیلات اعضای این سایت داره واقعا ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!😡😐

برای خوشبخیتم صلوات مهمونم می کنید دوست عزیز❤
2738
 عزیزم اینجا اکثرا تحصیلات دیپلم بعد اومدی نظر راجع ب دندونات گرفتی اینجا واقعا خنده دار 🤣🤣

الان چه ربطی داشتا نههه الان چه ربطی داشتا 🥴😑

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

اسی درکت میکنم چه قدر درد داره ولی دعا کمکی نمیکنه 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

نه نظر نخواسته گفته بشینید دعا کنید

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞