2737
2739

من امروز از معده ام واقعا عذر خواهی میکنم ببخشید دیروز ناراحت شدم و باعث ناراحتی تو شدم و تو رو بهم زدم و باعث شدم درد بگیری .

ولی تو انقدر منو دوست داری که بازم هوامو داری ..با اینک انقدر اذیتت کردم ولی داری خوب میشی کم کم .دوست دارم. 

بچه ها شاید بگین این چش شده؟؟ .ولی خدایی شده با اعضای بدنتون مهربون باشید .اعضای بدنتون ک همیشه هواتون رو دارن ..شده ازشون تشکر کنید؟دوسشون داشته باشید ...بنظرم اعضای بدنت باید اعضای خانواده ات باشن ‌‌باید دوسشون داشته باشی نه اینک مدام ازشون ایراد بگیری..تا حالا شده از چشمات تشکر کنی که همیشه  باید بینایی تو شدن ..چشمایی ک تا دیز وقت ازشون کاز کشیدی ولی دوباره صبح زود پا ب پای تو بلند شدن و بازم ب بهترین شکل ممکن باعث بینایی تو شدن .چشمایی ک همیشه تو جاده باعث میشن ب سلامت از رد شی ..چرا همیشه چشم  هاتو  مقایسه میکنی با چشم های ب اصطلاح زیبای بقیه ؟؟؟ مگ چشم زیبای بقیه کمکی کاری خاصی برای تو کرده؟؟

چرا قدر خودتو نمیدونی و بد رفتاری میکنی ...چرا .

با خودت مهربون باش .(حس کاملا دلی الانم )

صبحتون هم بخیر 😍

بسی زیبا

دوسال کاربر خاموش بودم بعددد تصمیم گرفتم عضو شدم نینی سایتو گلبارون کردم با قدمم           انقدم بدم میاد تایپیک جنجالی میزنن از خودشون داستان میبافن یا میدونی طرف خیلی روان پریشه تایپیک میرنه نظر میخاد بهت میپره کمکش میکنی بعد میگ شوهرم فلان بیسار🤣🤣🤣     یا دخترا در مورد رلشون حرف میزنن عوقققققق بدم میاد رل ک شوهر نمیشه خاهر من. بخدا تایپیک چرت بزنید نون و اب نمیشه براتون.     اقایوننم بعضیاشون میان خودشونو واسه خاهرا لوس میکنن پیف پاف من کجاس🔪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فوقالعاده عالی یه دکتر آمریکایی رو میشناسم با تک تک اعضای بدنش صحبت می‌کردم حتی انگشت کوچیکش اسم داشت، احمقانه است اگه فکر کنیم متوجه نمیشن یا تاثیر مثبتی تو عملکردش ن نداره، من بابت میگرنم وقتی مسکن میخورم از کبدم عذر خواهی میکنم که مجبوره مسکن رو تحمل کنه

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند
2728

حالا گاهی من براشون روضه ام میخونم مثلا به دست راستم نیگاه می‌کنم بعد تو دلم میگم این طفلک شب تا صب زحمت میکشه ولی هر چی طلا و زیوره به دست چپ می‌رسه😂

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
من باهمه شون مهربونم جز شکمم ..همش فحشش میدم میگم لعنتی بی خاصیت  نمیدونم چرا ناراحت نمیشه قهر ...

منم به نسبت سایر بدنم شکم پهلوی بزرگ تری دارم اینو نگو بهش، عوض بگو کمکت میکنم 6تکه بشی من قبل ورزشم به میگم و واقعا با وجود این حجم از شکم و پهلویی این آرزو رو براش دارم

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند
2738
من باهمه شون مهربونم جز شکمم ..همش فحشش میدم میگم لعنتی بی خاصیت  نمیدونم چرا ناراحت نمیشه قهر ...

تو رد خدا دوسش داشته باش ..اگ اون یکم مریض بشه و ناراحت بشه ازت میدونی چقدر اذیت میشی ..چقدر بده ...

اون چه گناهی کرده ..تو باعث شدی شاید از لحاظ ظاهری نازیبا بشه ..دوسش داشته باش .مثل این میمونه ک عشقت مثلا مریض بشه یا یه مشکلی براش پیش بیاد بعد بهش بگی دیگ دوست ندارم برو گم شو ..‌فکر کن یکم بهش .

تو رد خدا دوسش داشته باش ..اگ اون یکم مریض بشه و ناراحت بشه ازت میدونی چقدر اذیت میشی ..چقدر بده ... ...

رراست میگی عزیزم .عاشقشم.راستش تنها کسیه که منو تنها نزاشته...دوسش دارم..ممنون بابت تاپیک قشنگت.یه مدل شکرگزاریه

خواننده خاموش بودم پنج‌سال
2706