2733
2734

فردا اخربن روز از هفته ۳۷ بارداریمه و پس فردا میرم تو ۳۸ یعنی میشم ۳۷ و ۱ روز

این روزای اخر چقدر سخت میگذره

شاید بنده ی بی گناهی نباشم ولی از ته دلم آرزو میکنم تویی ک اینو میخونی به آرزوی قلبیت برسی بخصوص اگه آرزوت مامان شدنه😘

شما هم دعا کنید روزام زودتر بگذره و نی نی سالم بیاد بغلم

انتخابم زایمان طبیعی اپیدوراله ولی انگار نی نی قصدش اینه اذیت کنه و سزارینی بشه😣😣😣

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

وااای من که سه ماه مونده چی بگم😑😑

همش میگم پس کی میای سنجاقکم🥺

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعدش چنان دلت برای اونروزا تنگ بشه ک نگو

تنگ میشه قطعا😣حس میکنم بعد زایمان حس تهی بودن بهم دست میده

این روزایی ک فقط مال من بود خیلی شیرین بود

ولی انقدر سنگین شدم و درد میکشم دیگ تحمل ندارم😔

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

به امید خدا 

من باردار که بودم انقدر اذیت بودم زخم بستر شد رون پام خیلی خیلی اذیت شدم پشت زانوهام خون جمع شده بود دورازجون جمع

ولی بازم همش میگفتم خدایا زود به دنیا نیاد 

اخرم یه ماه زودتر اومد 🤣

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
وااای من که سه ماه مونده چی بگم😑😑 همش میگم پس کی میای سنجاقکم🥺

ای جاننن😂😍تازه الان سبکی لذت ببر واقعا

اخرا سختیش بخاطر سنگینیه بخصوص اگه نی نی تپلی باشه

2740
مياد ديگه اون تو ك نميخواد بمونه خودتو آماده كن ك تا دوماه اول خواب نداري

میدونم میاد😐😂ولی سنگینی بدنم دیوونم کرده انتظار دیدنش هم از یه طرف

عب نداره من روزای سخت تر هم داشتم بیداری ک چیزی نیس اونم با یه قند عسل😃😍

به امید خدا  من باردار که بودم انقدر اذیت بودم زخم بستر شد رون پام خیلی خیلی اذیت شدم پشت زانو ...

عهه یعنی چند هفته زایمان کردی؟😯

من که روزهای آخر دنده هام همش درد میکرد از زیر قفسه سینه فشار میومد به سمت بالا،دو هفته آخر اصلا شب خوابم نمیبرد،دو روز آخر هم روی شکمم وحشتناک خارش داشت،امیدوارم زودتر زایمان کنی

ای جونم 

عزیزم ورزش کردی برای زایمان ؟یا فقط پیاده روی داری ؟ از شیاف گل مغربی استفاده کردی؟

قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
ای جاننن😂😍تازه الان سبکی لذت ببر واقعا اخرا سختیش بخاطر سنگینیه بخصوص اگه نی نی تپلی باشه

اره واقعنم سبکم فک کنم ۵۰کیلو‌شدم تازه

این چند روزم کلی سیسمونی خریدم کلی راه رفتم

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
عزیزم صبر کن به  موقعش نی نی واسه زایمان همکاری میکنه حالا که زوده این گرما کشت مارو من که اخر ...

هفته ی دیگ دوشنبه قراره معاینه شم اگه هیچ حرکتی نکرده باشه دیگ نامه ی سز میدن بهم

چون خیلیییی بالاست پدرسوخته حداقل یکمممم باید بیاد پایین تر تو این یه هفته

اوف گرما ک دیوونه کننده ست

به سلامتی عزیزممم😍

2706