2733
2734
عنوان

داغونم نمدونم چیکار کنم

95 بازدید | 13 پست

سلام 

بچه ها من نزدیک یکساله با ی شخصی هستم تو این مدت خیلی اذیت شدم امشب فهمیدم بخاطر رل سابقش قبلا خودزنی کرده حالم خیلی بد شده نمدونم چ رفتاری داشته باشم از ی طرف میگم کاش چن روز دور باشیم ولی ی روزم نمتونم از ی طرف هم میگم بمونم پیشش باشم احساس تنهایی نکنه شما باشین چیکار میکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

عزیزم این آدم و نباید یهو ول کنی و بری. اگه میخوای کنارش بمونی باهاش برو مشاوره و صادقانه حرف بزنید و هرچی بود و هست و بگید. راهنمایی میکنه که چجوری با هم ادامه بدید. اگه خواستی ازش هم جدا شی بازم برو مشاوره که بتونی جوری جدا شی که هم خودت اذیت نشی هم بیشتر اون آدم. چون اون به نظر لب تیغ هست. ممکنه یه ضربه دیگه واقعا کار دستش بده‌. به احتمال زیاد در کودکی خیلی آسیب دیده و الانم احتمال اینکه افسردگی داشته باشه هست‌. حتما مشاوره برید عزیزم. فقط فقط تحت هیچ شرایطی تهدیدش نکن که اگه بازم این کارو کنی من باهات نمیمونم. این اون و خیلی بدتر میکنه. اون باید مطمئن شه شما درکش میکنی.  

عزیزم این آدم و نباید یهو ول کنی و بری. اگه میخوای کنارش بمونی باهاش برو مشاوره و صادقانه حرف بزنید ...

مشاوره نمیاد چن بار بهش گفتم میگه مگه من روانیم😐

اره ضربه های زیادی توی کودکی بخاطر رفتار خانوادش دیده و خیلی هم زود عصبی میشه بمیرم براش نمتونم اینجوری ببینمش🥺

مشاوره نمیاد چن بار بهش گفتم میگه مگه من روانیم😐 اره ضربه های زیادی توی کودکی بخاطر رفتار خانوادش ...

متاسفانه فقط تو مملکت ما هست که آدما فکر میکنن اگه برن مشاوره یعنی مشکل اعصاب و روان دارن.. خب ببین مشاوره قبل از ازدواج و که باید برید. اونم نمیاد؟